Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 30.776
€ 6.244,-
Nee
2009
2026-03-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Mondeo Wagon met kenteken 49-JLV-9 is afkomstig uit het bouwjaar 2009. De nieuwwaarde van deze Ford bedroeg € 30.776. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 146 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1999 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.9 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.496 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De APK is geldig tot 21-07-2026. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 1.900.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 146 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1496 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2200 kg |
| Lengte | 4,86 m |
| Breedte | 1,89 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 2,85 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-07-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-07-07 |
| APK vervaldatum | 2026-07-21 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 2 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 2 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Ford Mondeo Wagon stationwagen
|
Nu te koop
11 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 2.999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Mondeo Wagon
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 9 maandenEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
27 dagenEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 8 maandenHuidige eigenaar
2 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Bij het activeren van de bestuurdersairbag kan in de gasgenerator een te hoge druk worden opgebouwd.
Hierdoor kan de behuizing van de gasgenerator scheuren en kunnen metaaldeeltjes losraken en wegschieten.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het vervangen van de bestuurdersairbag.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 2.999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 255.565 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 21 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1235 |
| Periode | 2008-06-03 - 2010-09-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 452 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 14 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2008 | 17 | 9 | € 6.374,- | |
| 2008 | 17 | 9 | € 6.374,- | |
| 2009 | 420 | 4 | € 30.995,- | € 6.251,- |
| 2009 | 420 | 4 | € 30.995,- | € 6.251,- |
| 2010 | 15 | 1 | € 28.994,- | € 6.834,- |
| 2010 | 15 | 1 | € 28.994,- | € 6.834,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 50-JGJ-6 | 2026-05-09 | |||
| 03-JDZ-6 | 2026-05-16 | |||
| 87-JSR-1 | 2026-05-06 | |||
| 08-KDX-6 | 2026-05-03 | |||
| 41-HZH-6 | 2026-05-16 | |||
| 29-KBH-9 | 2026-04-23 | |||
| 94-JLD-9 | 2026-04-18 | |||
| 70-HZL-8 | 2026-04-16 | |||
| 01-JJR-1 | 2026-04-14 | |||
| 20-JFH-1 | 2026-05-12 | |||
| 75-JRD-7 | 2026-04-28 | |||
| 56-HZL-9 | 2026-03-30 | |||
| 48-JNT-1 | 2026-03-30 | |||
| 89-JRK-9 | 2026-03-11 | |||
| 25-JNH-8 | 2026-03-21 | |||
| 39-JDS-7 | 2025-12-24 | |||
| 90-HTS-9 | 2025-04-04 | |||
| 82-JLS-3 | 2025-02-07 | |||
| 00-JDV-5 | 2023-02-28 | |||
| 41-HZX-5 | 2024-09-03 | |||
| 91-JNH-7 | 2025-04-18 | |||
| 54JPG3 | 2020-12-01 | |||
| 11-JRD-9 | 2024-09-23 | |||
| 48-JRK-9 | 2023-11-23 | |||
| 81-JGT-1 | 2024-06-17 | |||
| 24-RTL-4 | 2024-03-30 | |||
| 61-JRH-2 | 2025-09-11 | |||
| 73-JRH-4 | 2021-12-31 | |||
| 85-HVN-3 | 2025-04-11 | |||
| 03-JXB-6 | 2026-02-02 |