Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.172,-
Nee
2001
2026-05-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot Partner met kenteken 49-HS-BV is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 109 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1587 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.4 l/100 km. Dankzij 1.260 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 13-06-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1587 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 109 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1438 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1780 kg |
| Lengte | 4,14 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,91 m |
| Wielbasis | 2,69 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-11-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-11-09 |
| APK vervaldatum | 2026-06-13 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Peugeot Partner stationwagen
|
Nu te koop
8 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot Partner
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
4 jarenHuidige eigenaar
5 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 203.378 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1189 |
| Periode | 1998-11-23 - 2003-06-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1287 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 31 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 2 | 1 | € 3.637,- | |
| 1998 | 2 | 1 | € 3.637,- | |
| 1999 | 105 | 5 | € 16.278,- | € 3.127,- |
| 1999 | 105 | 5 | € 16.278,- | € 3.127,- |
| 2000 | 273 | 7 | € 3.130,- | |
| 2000 | 273 | 7 | € 3.130,- | |
| 2001 | 427 | 13 | € 3.274,- | |
| 2001 | 427 | 13 | € 3.274,- | |
| 2002 | 455 | 5 | € 3.550,- | |
| 2002 | 455 | 5 | € 3.550,- | |
| 2003 | 25 | 0 | € 3.653,- | |
| 2003 | 25 | 0 | € 3.653,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| ZH-XR-21 | 2026-05-18 | |||
| 74-LD-JK | 2026-05-02 | |||
| 42-GT-FS | 2026-03-18 | |||
| 16-GX-RL | 2026-03-29 | |||
| 34HDRJ | 2021-06-28 | |||
| 10DTHB | 2020-06-24 | |||
| 91FRSG | 2020-06-04 | |||
| 26JGLK | 2020-06-10 | |||
| 36-FD-KD | 2025-10-30 | |||
| 88GDTN | 2020-05-18 | |||
| 90DTNX | 2020-10-18 | |||
| 54-JL-XD | 2025-09-23 | |||
| 75HZJK | 2020-12-25 | |||
| 93JTBL | 2021-03-11 | |||
| 18FVBB | 2021-03-02 | |||
| 03GBNN | 2020-10-29 | |||
| 74JHXF | 2020-11-29 | |||
| 64HDJL | 2021-07-28 | |||
| 22FVBB | 2020-08-10 | |||
| 93FDXR | 2021-05-25 | |||
| 66HDDT | 2021-09-20 | |||
| 48JSFL | 2021-02-02 | |||
| 23-JB-TX | 2023-06-13 | |||
| 13JHZL | 2020-07-09 | |||
| 91JHPL | 2020-07-20 | |||
| 90jtff | 2020-09-11 | |||
| 53JBPS | 2020-12-25 | |||
| 61DVBR | 2020-05-30 | |||
| 05FRPS | 2020-08-18 | |||
| 21JVFB | 2020-07-15 |