Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.572,-
Nee
2001
2026-01-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Clio met kenteken 49-GZ-XZ is op kenteken gezet in 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 98 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1390 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.7 l/100 km. Dankzij 1.075 kg ligt deze auto stevig op de weg. Sinds 139 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 08-07-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 98 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1155 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1545 kg |
| Lengte | 3,77 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,47 m |
| Tenaamstelling | 2026-01-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-05-10 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-05-10 |
| APK vervaldatum | 2026-07-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Clio hatchback
|
Nu te koop
4 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.272 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.517 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Clio
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
15 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
6 maandenHuidige eigenaar
4 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.272,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 153.290 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1041 |
| Periode | 2000-12-08 - 2006-04-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 849 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 18 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 5 | 0 | € 2.741,- | |
| 2000 | 5 | 0 | € 2.741,- | |
| 2001 | 99 | 5 | € 3.145,- | |
| 2001 | 119 | 7 | € 2.672,- | |
| 2001 | 119 | 7 | € 2.672,- | |
| 2002 | 6 | 3 | € 4.804,- | |
| 2002 | 6 | 3 | € 4.804,- | |
| 2003 | 10 | 3 | € 3.028,- | |
| 2003 | 10 | 3 | € 3.028,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 2.997,- | |
| 2004 | 402 | 4 | € 3.143,- | |
| 2004 | 402 | 4 | € 3.143,- | |
| 2005 | 303 | 1 | € 3.047,- | |
| 2005 | 303 | 1 | € 3.047,- | |
| 2006 | 4 | 0 | € 3.114,- | |
| 2006 | 4 | 0 | € 3.114,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 96-GR-GX | 2026-05-17 | |||
| 69-GP-ZV | 2026-05-13 | |||
| 10-NN-DV | 2026-05-11 | |||
| 48-RN-FR | 2026-05-08 | |||
| 73-PP-RB | 2026-05-05 | |||
| 33-GR-FT | 2026-05-05 | |||
| 32-GR-FT | 2026-05-15 | |||
| 69-RD-XV | 2026-04-08 | |||
| 55-RF-JL | 2026-04-08 | |||
| 41-NZ-BP | 2026-03-18 | |||
| 03-NR-PG | 2026-03-18 | |||
| 76-RT-VL | 2026-03-17 | |||
| 80-RB-VK | 2026-03-31 | |||
| 70-GP-ZV | 2026-03-25 | |||
| 55-LGP-9 | 2023-02-28 | |||
| 60GTSF | 2020-11-02 | |||
| 55-GP-ZV | 2024-03-21 | |||
| 32-GN-XB | 2022-03-10 | |||
| 29-GR-FT | 2024-04-12 | |||
| 96-GN-NG | 2020-07-06 | |||
| 75GNSR | 2020-06-24 | |||
| 44GKNB | 2021-02-26 | |||
| 81GNSR | 2020-06-15 | |||
| 78GKBL | 2022-02-03 | |||
| 09-GP-HL | 2021-01-29 | |||
| 78GTDL | 2020-09-27 | |||
| 49-GK-GV | 2025-04-20 | |||
| 85-NZ-HT | 2021-10-10 | |||
| 67NRTT | 2022-09-28 | |||
| 98-NT-SK | 2023-04-29 |