Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.087,-
Nee
2007
2020-10-05
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Ibiza met kenteken 48XFRD is op kenteken gezet in 2007. De motor heeft een inhoud van 1390 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Dankzij 1.128 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 2057 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 13-08-2021.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Milieulabel | C |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1128 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1568 kg |
| Lengte | 3,95 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2020-10-05 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-05-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-05-15 |
| APK vervaldatum | 2021-08-13 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Ibiza hatchback
|
Nu te koop
12 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
SEAT Ibiza
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 806 |
| Periode | 2006-10-13 - 2007-09-07 |
| Aantal geregistreerde auto's | 16 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 2 | 0 | € 2.860,- | |
| 2006 | 2 | 0 | € 2.860,- | |
| 2007 | 14 | 0 | € 3.028,- | |
| 2007 | 14 | 0 | € 3.028,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 03-TS-JF | 2026-05-21 | |||
| 53-TX-GT | 2026-05-16 | |||
| 61-TT-ZN | 2026-05-13 | |||
| 69-TZ-JJ | 2026-05-09 | |||
| 47-XL-HT | 2026-05-02 | |||
| GX-006-R | 2026-05-02 | |||
| 8-XFR-19 | 2026-05-02 | |||
| 39-TV-ZX | 2026-04-25 | |||
| 61-XN-LV | 2026-04-17 | |||
| 02-XF-GL | 2026-04-28 | |||
| 91-XN-GB | 2026-04-14 | |||
| RZ-817-S | 2026-05-09 | |||
| 80-XF-TG | 2026-05-01 | |||
| 19-TS-JF | 2026-04-27 | |||
| 16-XL-FZ | 2026-04-09 | |||
| 41-XR-HP | 2026-04-17 | |||
| 29-XR-PF | 2026-04-21 | |||
| 3-KZZ-25 | 2026-04-05 | |||
| 38-XB-RP | 2026-03-30 | |||
| 59-TX-XV | 2026-03-27 | |||
| 74-XG-PZ | 2026-03-12 | |||
| 20-XF-ZF | 2026-03-16 | |||
| 80-TX-XV | 2026-03-09 | |||
| 97-XP-HD | 2026-03-02 | |||
| 86-XG-DZ | 2026-03-06 | |||
| KK-493-H | 2024-08-14 | |||
| 82-XN-PH | 2025-05-06 | |||
| 04-XJ-RH | 2024-11-03 | |||
| 44-TV-ZX | 2023-05-18 | |||
| 66-TS-DN | 2021-06-27 |