Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.087,-
Nee
2007
2026-04-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Ibiza met kenteken 61-XN-LV is op kenteken gezet in 2007. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 86 pk. De motor heeft een inhoud van 1390 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.5 l/100 km. Met een massa van 1.128 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 49 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 22-08-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 86 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1128 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1568 kg |
| Lengte | 3,95 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-07-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-07-26 |
| APK vervaldatum | 2026-08-22 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Ibiza hatchback
|
Nu te koop
14 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 2.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
SEAT Ibiza
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
8 dagenHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 2.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 258.336 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 29 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1004 |
| Periode | 2006-06-27 - 2008-08-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1523 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 267 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 18% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 313 | 83 | € 16.257,- | € 2.748,- |
| 2006 | 313 | 83 | € 16.257,- | € 2.748,- |
| 2007 | 1182 | 179 | € 16.131,- | € 2.912,- |
| 2007 | 1182 | 179 | € 16.131,- | € 2.912,- |
| 2008 | 28 | 5 | € 14.769,- | € 2.791,- |
| 2008 | 28 | 5 | € 14.769,- | € 2.791,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 03-TS-JF | 2026-05-21 | |||
| 53-TX-GT | 2026-05-16 | |||
| 61-TT-ZN | 2026-05-13 | |||
| 69-TZ-JJ | 2026-05-09 | |||
| 47-XL-HT | 2026-05-02 | |||
| GX-006-R | 2026-05-02 | |||
| 8-XFR-19 | 2026-05-02 | |||
| 39-TV-ZX | 2026-04-25 | |||
| 02-XF-GL | 2026-04-28 | |||
| 91-XN-GB | 2026-04-14 | |||
| 29-XZ-PJ | 2026-05-10 | |||
| 25-XS-NH | 2026-04-08 | |||
| RZ-817-S | 2026-05-09 | |||
| 80-XF-TG | 2026-05-01 | |||
| 19-TS-JF | 2026-04-27 | |||
| 16-XL-FZ | 2026-04-09 | |||
| 41-XR-HP | 2026-04-17 | |||
| 29-XR-PF | 2026-04-21 | |||
| 3-KZZ-25 | 2026-04-05 | |||
| 38-XB-RP | 2026-03-30 | |||
| 74-XG-PZ | 2026-03-12 | |||
| 59-TX-XV | 2026-03-27 | |||
| 20-XF-ZF | 2026-03-16 | |||
| 80-TX-XV | 2026-03-09 | |||
| 97-XP-HD | 2026-03-02 | |||
| 86-XG-DZ | 2026-03-06 | |||
| 53-XF-DX | 2026-03-03 | |||
| 82-XN-PH | 2025-05-06 | |||
| KK-493-H | 2024-08-14 | |||
| 48XFRD | 2020-11-15 |