Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.727,-
Nee
2005
2020-05-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane met kenteken 48PVVJ is op kenteken gezet in 2005. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.250 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 2188 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 29-05-2021.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Milieulabel | B |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1395 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1725 kg |
| Lengte | 4,21 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Tenaamstelling | 2020-05-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-01-05 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-01-05 |
| APK vervaldatum | 2021-05-29 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane hatchback
|
Nu te koop
8 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Mégane
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
6 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 849 |
| Periode | 2003-09-25 - 2006-11-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 263 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 4 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 30 | 0 | € 4.444,- | |
| 2003 | 30 | 0 | € 4.444,- | |
| 2004 | 116 | 4 | € 4.593,- | |
| 2004 | 116 | 4 | € 4.593,- | |
| 2005 | 100 | 0 | € 5.232,- | |
| 2005 | 100 | 0 | € 5.232,- | |
| 2006 | 17 | 0 | € 5.299,- | |
| 2006 | 17 | 0 | € 5.299,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 64-RB-ZP | 2026-05-20 | |||
| 75-RR-ZN | 2026-05-21 | |||
| 48-TF-GS | 2026-05-12 | |||
| 59-RG-KV | 2026-05-13 | |||
| 07-ST-PG | 2026-05-15 | |||
| 56-RF-ZN | 2026-04-18 | |||
| 41-PB-KG | 2026-04-14 | |||
| 81-PL-KT | 2026-05-08 | |||
| 93-RB-HV | 2026-04-08 | |||
| 80-PT-NZ | 2026-05-06 | |||
| 67-RK-GN | 2026-04-03 | |||
| 85-PR-HR | 2026-03-21 | |||
| 21-PS-KT | 2026-03-16 | |||
| 95-SP-KG | 2026-03-14 | |||
| 32-PL-RV | 2026-03-12 | |||
| 03-SH-NG | 2026-03-13 | |||
| 84-RB-HD | 2026-03-12 | |||
| 49-RG-GX | 2021-09-08 | |||
| 52-PF-JK | 2024-05-05 | |||
| 89-PF-KR | 2022-02-11 | |||
| 46-NV-SX | 2024-11-08 | |||
| 16-NZ-LS | 2022-06-05 | |||
| 91-PF-KR | 2023-05-20 | |||
| 64-NS-LG | 2022-07-27 | |||
| 74-RL-GB | 2024-11-18 | |||
| 79-RB-DD | 2020-06-13 | |||
| 13-NS-DR | 2023-01-14 | |||
| 91-SV-KH | 2024-05-21 | |||
| 83-PF-KR | 2021-10-21 | |||
| 92-PJ-TT | 2023-07-23 |