Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 6.145,-
Nee
2006
2026-04-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Astra Station Wagon met kenteken 48-SV-JS is afkomstig uit het bouwjaar 2006. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 105 pk. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.7 l/100 km. Met een massa van 1.315 kg is deze auto solide gebouwd. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 17-01-2027. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 105 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1315 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1860 kg |
| Lengte | 4,52 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-05-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-05-15 |
| APK vervaldatum | 2027-01-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Astra Station Wagon stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 1.390 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.795 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Astra Station Wagon
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
17 dagenHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Bij het activeren van de bestuurdersairbag kan ten gevolge van een te hoge druk van het opblaassysteem de behuizing van de het opblaassysteem barsten.
Indien de behuizing van het opblaasmechanisme barst kunnen metalen fragmenten hiervan de inzittenden raken en verwonden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de bestuurdersairbag vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 1.390,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 268.660 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 37 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 988 |
| Periode | 2004-09-03 - 2009-05-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4001 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 285 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 10 | 1 | € 5.020,- | |
| 2004 | 208 | 5 | € 4.842,- | |
| 2004 | 208 | 5 | € 4.842,- | |
| 2005 | 84 | 4 | € 25.513,- | € 5.808,- |
| 2005 | 1611 | 101 | € 23.939,- | € 5.305,- |
| 2005 | 1611 | 101 | € 23.939,- | € 5.305,- |
| 2006 | 101 | 7 | € 25.864,- | € 5.338,- |
| 2006 | 1618 | 149 | € 24.080,- | € 5.074,- |
| 2006 | 1618 | 149 | € 24.080,- | € 5.074,- |
| 2007 | 12 | 2 | € 24.206,- | € 4.197,- |
| 2007 | 556 | 29 | € 23.100,- | € 4.997,- |
| 2007 | 556 | 29 | € 23.100,- | € 4.997,- |
| 2008 | 7 | 1 | € 22.983,- | € 4.585,- |
| 2008 | 7 | 1 | € 22.983,- | € 4.585,- |
| 2009 | 1 | 0 | € 22.567,- | € 4.703,- |
| 2009 | 1 | 0 | € 22.567,- | € 4.703,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 74-TT-ZF | |||
| 89-SJ-LH | |||
| 45-TV-VX | |||
| 72-TT-RK | |||
| 84-RJ-LX | |||
| 97-RF-GH | |||
| 01-RR-SR | |||
| 41-TN-TZ | |||
| 59-RR-KV | |||
| 22-SK-FJ | |||
| 48-TX-RV | |||
| 58-TZ-SX | |||
| 13-SP-HD | |||
| 73-TV-DD | |||
| 80-RJ-XX | |||
| 77-TX-KK | |||
| 21-SH-LB | |||
| 23-RD-XK | |||
| 51-RP-KG | |||
| 14-RN-NF | |||
| 22-TK-VS | |||
| 73-SZ-DG | |||
| 59-RZ-FZ | |||
| 58-RJ-HK | |||
| 11-SK-XV | |||
| 66-RD-LG | |||
| 73-RX-VN | |||
| 94-TF-HR | |||
| 32-SL-BB | |||
| 07-SP-VT |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 17-SR-DG | 2026-05-18 | |||
| 23-RV-FT | 2026-05-19 | |||
| PS-800-Z | 2026-05-15 | |||
| 10-SL-DV | 2026-05-11 | |||
| 91-SL-GD | 2026-05-06 | |||
| 08-TV-NH | 2026-05-06 | |||
| GK-764-F | 2026-05-21 | |||
| 31-SN-VJ | 2026-05-10 | |||
| 24-XD-NH | 2026-05-01 | |||
| 83-RP-ZK | 2026-05-19 | |||
| 06-TR-XH | 2026-05-20 | |||
| 2-XJS-20 | 2026-05-19 | |||
| 62-TK-SF | 2026-04-29 | |||
| 78-TN-RJ | 2026-04-30 | |||
| 84-SP-ZS | 2026-04-23 | |||
| 13-RZ-DL | 2026-04-22 | |||
| 63-RD-VF | 2026-05-07 | |||
| 63-SZ-GX | 2026-04-27 | |||
| 58-SP-DB | 2026-05-13 | |||
| 70-PT-DS | 2026-05-03 | |||
| 11-TR-XB | 2026-04-21 | |||
| 07-SB-XG | 2026-05-04 | |||
| 32-SG-PF | 2026-04-13 | |||
| 98-SF-BV | 2026-05-04 | |||
| 01-TN-TF | 2026-05-03 | |||
| GH-861-D | 2026-04-14 | |||
| 13-ST-KL | 2026-04-08 | |||
| 86-TR-XD | 2026-05-12 | |||
| 17-RD-ZJ | 2026-04-15 | |||
| 43-TD-ZX | 2026-04-30 |