Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 4.426,-
Nee
2005
2024-07-25
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroën C3 met kenteken 48-SB-KZ is afkomstig uit het bouwjaar 2005. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 73 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1360 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.1 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.132 kg. De auto wisselde in 2024 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 11-11-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1360 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 74 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1185 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1510 kg |
| Lengte | 3,86 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,61 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2024-07-25 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-11-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-11-11 |
| APK vervaldatum | 2026-11-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Citroën C3 hatchback
|
Nu te koop
11 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Citroën C3
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
9 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 10 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1043 |
| Periode | 2005-03-31 - 2008-06-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 303 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 65 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 21% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 302 | 7 | € 20.235,- | € 4.124,- |
| 2005 | 214 | 4 | € 20.379,- | € 4.445,- |
| 2005 | 18 | 6 | € 4.324,- | |
| 2005 | 18 | 6 | € 4.324,- | |
| 2006 | 8 | 1 | € 20.274,- | € 4.219,- |
| 2006 | 156 | 23 | € 20.090,- | € 4.123,- |
| 2006 | 156 | 23 | € 20.090,- | € 4.123,- |
| 2007 | 11 | 1 | € 22.129,- | € 4.674,- |
| 2007 | 101 | 32 | € 20.404,- | € 3.744,- |
| 2007 | 101 | 32 | € 20.404,- | € 3.744,- |
| 2008 | 9 | 0 | € 22.006,- | € 4.745,- |
| 2008 | 28 | 4 | € 20.715,- | € 4.226,- |
| 2008 | 28 | 4 | € 20.715,- | € 4.226,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 37-ZN-GS | 2026-05-21 | |||
| 42-XN-GN | 2026-05-10 | |||
| 24-RV-RX | 2026-05-08 | |||
| 40-ZK-JZ | 2026-04-14 | |||
| 01-ZF-FH | 2026-04-27 | |||
| KS-553-R | 2026-05-03 | |||
| 62-RZ-PL | 2026-03-06 | |||
| 45-RL-KL | 2022-12-02 | |||
| 73-RL-TV | 2020-12-25 | |||
| 46-RL-HS | 2021-11-10 | |||
| 64-XV-VF | 2021-02-22 | |||
| 67-RV-RV | 2022-11-03 | |||
| SH-580-P | 2021-06-11 | |||
| 81-RV-HR | 2021-12-14 | |||
| 40-RR-HV | 2022-04-02 | |||
| 67-RJ-JF | 2024-09-17 | |||
| 29-RL-SJ | 2021-01-14 | |||
| 25-XS-NP | 2021-11-17 | |||
| 52-RR-PX | 2021-06-11 | |||
| PR-202-P | 2022-06-02 | |||
| 47-TL-GT | 2020-10-18 | |||
| 98-RK-RR | 2021-04-07 | |||
| 71-RN-FZ | 2021-09-20 | |||
| X-154-LB | 2024-01-29 | |||
| 12-SH-NV | 2022-03-25 | |||
| 45-RP-LN | 2021-09-04 | |||
| 52-SR-KZ | 2020-06-05 | |||
| 30-RVL-2 | 2021-08-14 | |||
| 12-ZSF-9 | 2020-08-21 | |||
| 88-SH-ST | 2022-02-12 |