Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 5.006,-
Nee
2003
2022-04-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 48-ND-LX is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 139 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1998 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.365 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 1506 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 31-01-2025.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 10.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1430 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1815 kg |
| Lengte | 4,17 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,68 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Tenaamstelling | 2022-04-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-08-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-08-01 |
| APK vervaldatum | 2025-01-31 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic MPV
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.150 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Scénic
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
28 dagenHuidige eigenaar
4 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.150,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 284.297 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1119 |
| Periode | 2001-12-21 - 2003-10-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 673 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 23 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2002 | 426 | 28 | € 5.535,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2003 | 212 | 8 | € 5.671,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 5.445,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 13-LJ-XD | 2026-05-19 | |||
| 30-LL-TP | 2026-05-02 | |||
| 67-JH-XH | 2026-04-20 | |||
| 84-JZ-SV | 2026-04-15 | |||
| 68-LP-FX | 2026-04-11 | |||
| 42-JZ-GD | 2026-03-11 | |||
| 93lghs | 2020-06-12 | |||
| 13-LD-FZ | 2024-12-31 | |||
| 15-JK-TJ | 2026-02-01 | |||
| 68-LB-TK | 2023-05-04 | |||
| 55LHTP | 2020-05-09 | |||
| 71-JD-GZ | 2021-08-09 | |||
| 17-JR-DK | 2023-03-09 | |||
| 78-LF-FJ | 2025-08-06 | |||
| 82-LG-XL | 2025-09-19 | |||
| 83LGHS | 2021-03-25 | |||
| 57LLZK | 2021-04-03 | |||
| 13-LR-GX | 2024-09-03 | |||
| 93-JG-SX | 2021-03-23 | |||
| 67-LL-NH | 2024-07-30 | |||
| 65-JK-FR | 2021-11-20 | |||
| 54-HX-GN | 2021-08-12 | |||
| 75-LD-KL | 2024-11-16 | |||
| 21-LD-FZ | 2025-04-03 | |||
| 58-JR-ZP | 2022-01-16 | |||
| 44-LK-PV | 2025-10-10 | |||
| 71JLGK | 2020-06-13 | |||
| 51-JL-BN | 2021-09-29 | |||
| 81LRJB | 2021-09-15 | |||
| 84JFJN | 2021-06-20 |