Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat Idea met kenteken 47-RX-BZ is op kenteken gezet in 2005. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 95 pk. Dit model beschikt over een 1368 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.6 l/100 km. Met een massa van 1.230 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig moet over 33 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1368 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1335 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1655 kg |
| Lengte | 3,93 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,70 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Eerste registratie | 2005-10-20 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2005-10-20 |
| APK vervaldatum | 2026-06-27 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Fiat Idea MPV
|
Nu te koop
23 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 2.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.799 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Fiat Idea
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
26 dagenEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
15 dagenHuidige eigenaar
11 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 2.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 123.571 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 7 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 977 |
| Periode | 2003-11-24 - 2007-08-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1247 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 15 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 68 | 0 | € 3.779,- | |
| 2003 | 68 | 0 | € 3.779,- | |
| 2004 | 862 | 11 | € 3.757,- | |
| 2004 | 862 | 11 | € 3.757,- | |
| 2005 | 278 | 1 | € 4.107,- | |
| 2005 | 278 | 1 | € 4.107,- | |
| 2006 | 29 | 0 | € 4.194,- | |
| 2006 | 29 | 0 | € 4.194,- | |
| 2007 | 10 | 3 | € 3.291,- | |
| 2007 | 10 | 3 | € 3.291,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 49-NZ-ZG | 2026-05-20 | |||
| 38-NL-XN | 2026-05-14 | |||
| 33-PD-HK | 2026-05-18 | |||
| 68-PD-LG | 2026-05-12 | |||
| 39-PF-TJ | 2026-05-05 | |||
| 14-RP-HR | 2026-04-29 | |||
| 83-PL-VT | 2026-05-01 | |||
| 57-PB-DB | 2026-04-28 | |||
| 37-PR-JD | 2026-05-05 | |||
| 56-SF-VZ | 2026-04-21 | |||
| 04-RT-LK | 2026-04-21 | |||
| 65-RX-JT | 2026-04-15 | |||
| 77-PD-NL | 2026-04-08 | |||
| 20-PH-GZ | 2026-05-11 | |||
| 45-NL-XN | 2026-04-04 | |||
| 66-RK-DS | 2026-03-13 | |||
| 88-PJ-JX | 2026-03-13 | |||
| 09-NZ-DH | 2026-03-07 | |||
| 16-SH-ZS | 2026-03-01 | |||
| 89-PJ-HL | 2026-02-25 | |||
| 02-NX-LP | 2026-02-25 | |||
| 57-RL-KR | 2024-09-07 | |||
| 46-NV-LK | 2023-01-26 | |||
| 50-RF-VL | 2023-06-13 | |||
| 43-NT-LB | 2022-07-04 | |||
| 40-PT-SR | 2020-12-26 | |||
| 38-RG-XV | 2022-01-27 | |||
| 35-PH-LT | 2025-02-11 | |||
| 70-PG-XJ | 2021-08-03 | |||
| 10-PH-VR | 2023-01-22 |