Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 54.708
€ 20.811,-
Nee
2009
2017-12-08
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Antara met kenteken 47-JBD-1 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009. De nieuwwaarde van deze Opel bedroeg € 54.708. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 227 pk. De cilinderinhoud bedraagt 3195 cm³ en de auto heeft 6 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 11.6 l/100 km. Met 1.845 kg is dit een robuuste en stabiele auto. De huidige eigenaar heeft deze auto al 3092 dagen in bezit. De APK is geldig tot 28-11-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 4.100.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3195 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 227 pk |
| Milieulabel | G |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 11.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1947 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2312 kg |
| Lengte | 4,58 m |
| Breedte | 1,85 m |
| Hoogte | 1,75 m |
| Wielbasis | 2,71 m |
| Tenaamstelling | 2017-12-08 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-04-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-04-04 |
| APK vervaldatum | 2026-11-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Opel Antara MPV
|
Nu te koop
27 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 4.895 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.636 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Antara
Huidige eigenaar
8 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Het gebruik van onjuiste remvloeistof kan corrosie in de ABS-module veroorzaken, waardoor de klep van de ABS-module kan blijven hangen.
Het rempedaal moet verder dan gebruikelijk worden ingedrukt en het niet werken van het anti-blokkeersysteem van de reminstallatie.
De producent roept de betreffende voertuigen terug, neemt maatregelen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De ABS-modulator wordt gecontroleerd en de remvloeistof wordt vervangen. Indien noodzakelijk wordt de ABS-modulator vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 4.895,- |
|---|---|
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 930 |
| Periode | 2006-09-27 - 2010-08-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 495 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 76 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 15% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 10 | 5 | € 57.796,- | € 10.874,- |
| 2007 | 381 | 63 | € 48.314,- | € 12.141,- |
| 2008 | 94 | 4 | € 47.878,- | € 13.003,- |
| 2009 | 7 | 3 | € 54.708,- | € 12.192,- |
| 2010 | 3 | 1 | € 57.623,- | € 9.567,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 87-ZG-PF | 2026-05-23 | |||
| 90-XN-HB | 2026-05-15 | |||
| 74-ZD-GR | 2026-04-29 | |||
| 13-XD-DG | 2026-04-25 | |||
| 28-XN-HF | 2026-05-04 | |||
| 89-XD-HV | 2026-05-04 | |||
| 78-XN-HD | 2026-04-28 | |||
| 64-ZF-GF | 2026-04-14 | |||
| 22-XZ-DV | 2026-03-25 | |||
| 21-XR-VT | 2026-04-08 | |||
| 56-XL-PZ | 2026-03-20 | |||
| 32-JGD-7 | 2026-03-26 | |||
| 23-XD-FP | 2026-03-21 | |||
| 17-ZF-GD | 2023-10-21 | |||
| 30-XB-DF | 2021-03-20 | |||
| 75-ZH-BT | 2024-10-29 | |||
| 54-ZD-RS | 2025-04-23 | |||
| 34-ZG-XV | 2024-11-08 | |||
| 64-ZF-KD | 2021-01-09 | |||
| 22-ZK-NF | 2025-08-13 | |||
| 04-XD-PV | 2020-10-06 | |||
| 50-XN-XV | 2020-10-05 | |||
| 56-XD-LH | 2021-11-12 | |||
| 29-ZD-NS | 2025-03-01 | |||
| 29-XZ-DX | 2024-05-16 | |||
| 63-XR-HD | 2025-08-14 | |||
| 51-XR-TB | 2023-10-22 | |||
| 40-GGH-1 | 2025-11-26 | |||
| 26GVP7 | 2021-01-27 | |||
| 71-TV-DZ | 2022-01-09 |