Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 36.588
€ 9.141,-
Nee
2007
2025-12-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Alfa Romeo 159 met kenteken 46-TZ-GD is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007. De nieuwwaarde van deze Alfa Romeo bedroeg € 36.588. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 185 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2198 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.4 l/100 km. Met een massa van 1.565 kg is deze auto solide gebouwd. De huidige eigenaar heeft deze auto al 151 dagen in bezit. De APK is geldig tot 17-03-2026. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 1.400.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2198 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 185 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1668 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2010 kg |
| Lengte | 4,66 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2025-12-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-03-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-03-09 |
| APK vervaldatum | 2026-03-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Alfa Romeo 159 sedan
|
Nu te koop
4 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.850 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Alfa Romeo 159
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
9 maandenHuidige eigenaar
5 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 889 |
| Periode | 2005-09-14 - 2011-07-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 330 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 29 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 36 | 5 | € 39.723,- | € 9.772,- |
| 2005 | 36 | 5 | € 39.723,- | € 9.772,- |
| 2006 | 138 | 12 | € 40.560,- | € 9.650,- |
| 2006 | 138 | 12 | € 40.560,- | € 9.650,- |
| 2007 | 79 | 6 | € 37.598,- | € 9.125,- |
| 2007 | 79 | 6 | € 37.598,- | € 9.125,- |
| 2008 | 57 | 2 | € 37.477,- | € 9.267,- |
| 2008 | 57 | 2 | € 37.477,- | € 9.267,- |
| 2009 | 16 | 3 | € 42.041,- | € 8.614,- |
| 2009 | 16 | 3 | € 42.041,- | € 8.614,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 12.298,- | |
| 2010 | 1 | 0 | € 12.298,- | |
| 2011 | 3 | 1 | € 47.304,- | € 4.163,- |
| 2011 | 3 | 1 | € 47.304,- | € 4.163,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 67-SL-JF | 2026-05-17 | |||
| 34-ZD-JZ | 2026-05-14 | |||
| 15-SR-KX | 2026-04-18 | |||
| 18-ZD-JV | 2026-05-07 | |||
| RV-517-F | 2026-03-23 | |||
| 53-HRZ-7 | 2026-03-04 | |||
| 82-SP-NB | 2024-06-03 | |||
| 03-SX-ZP | 2025-10-05 | |||
| 74-TG-LT | 2025-10-21 | |||
| 67-SN-HX | 2025-03-05 | |||
| 66-SN-HX | 2023-02-23 | |||
| 67-SR-JX | 2026-01-02 | |||
| 46-TD-KG | 2024-10-14 | |||
| 62-SP-JF | 2024-12-19 | |||
| 80-TB-LF | 2024-11-07 | |||
| 81-ST-ZN | 2024-11-10 | |||
| 29-SL-KK | 2021-12-30 | |||
| 19-KGX-9 | 2025-12-19 | |||
| 91-ZL-TB | 2025-07-30 | |||
| 12-SG-NH | 2022-03-24 | |||
| 17-SZ-VS | 2024-08-23 | |||
| 90-ST-ZN | 2025-03-17 | |||
| 89-ZK-KG | 2024-07-02 | |||
| 53-SF-HD | 2025-05-16 | |||
| 02-ST-XK | 2021-09-30 | |||
| 40-TN-NV | 2022-01-13 | |||
| 10-XF-BZ | 2025-04-13 | |||
| 66-SP-NB | 2021-06-07 | |||
| 19-HKG-7 | 2026-01-27 | |||
| 39-KSR-9 | 2024-12-21 |