Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Modus met kenteken 46-RR-VS is afkomstig uit het bouwjaar 2005. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 65 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1149 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.155 kg voor optimale prestaties. De APK is geldig tot 19-08-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1149 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 65 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1270 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1610 kg |
| Lengte | 3,79 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,59 m |
| Wielbasis | 2,48 m |
| Eerste registratie | 2005-07-22 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2005-07-22 |
| APK vervaldatum | 2026-08-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Modus MPV
|
Nu te koop
4 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 1.650 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.650 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Modus
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
11 maandenHuidige eigenaar
8 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 1.650,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 152.120 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1063 |
| Periode | 2005-06-17 - 2008-01-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 148 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 19 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 13% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 42 | 6 | € 2.717,- | |
| 2005 | 42 | 6 | € 2.717,- | |
| 2006 | 72 | 8 | € 2.506,- | |
| 2006 | 72 | 8 | € 2.506,- | |
| 2007 | 32 | 4 | € 2.610,- | |
| 2007 | 32 | 4 | € 2.610,- | |
| 2008 | 2 | 1 | € 2.328,- | |
| 2008 | 2 | 1 | € 2.328,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 75-SL-FN | 2026-04-20 | |||
| TH-962-P | 2026-05-07 | |||
| 40STRX | 2021-04-12 | |||
| 50-RT-DP | 2025-04-27 | |||
| 61-TB-ZB | 2026-01-30 | |||
| 98-ST-LL | 2026-01-20 | |||
| 74-SL-FN | 2024-04-07 | |||
| 54-SH-FT | 2025-12-08 | |||
| 56-XB-JL | 2025-09-22 | |||
| 47-RR-VS | 2025-11-19 | |||
| 48-SJH-9 | 2021-05-21 | |||
| 75-TB-GK | 2021-12-23 | |||
| 84-SL-HZ | 2026-02-22 | |||
| 15-RP-XV | 2023-06-16 | |||
| 37-SF-TB | 2024-07-10 | |||
| HF-140-N | 2025-12-07 | |||
| TG-600-H | 2025-06-17 | |||
| 52-RX-LL | 2023-10-29 | |||
| 31-TP-LJ | 2025-09-05 | |||
| 57-TD-PN | 2021-07-17 | |||
| 99-SK-SX | 2026-01-14 | |||
| 08-TP-JF | 2021-09-09 | |||
| P-853-NK | 2024-05-27 | |||
| 12-SF-TZ | 2025-02-23 | |||
| 90-RX-RN | 2020-07-25 | |||
| 41-RT-RF | 2022-08-08 | |||
| 78-TR-TD | 2021-06-19 | |||
| 48-TK-DR | 2025-10-02 | |||
| 33-TJ-DN | 2022-03-03 | |||
| 67-TL-HP | 2022-10-03 |