Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 13.420
€ 2.662,-
Nee
2011
2026-05-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 206+ met kenteken 46-RKH-6 is afkomstig uit het bouwjaar 2011. Destijds had deze Peugeot een catalogusprijs van € 13.420 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 73 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1360 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6 l/100 km. Dankzij 1.008 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig is al 14 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 0 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 3.900.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1360 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 74 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1008 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1418 kg |
| Lengte | 3,87 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,44 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2011-06-16 |
| Eerste toelating in Nederland | 2011-06-16 |
| APK vervaldatum | 2026-05-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
4 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 206+
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
14 dagen| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2011 | € 2.999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2011 | 154.486 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2011 | 57 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1210 |
| Periode | 2010-10-15 - 2013-03-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1867 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 166 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2010 | 142 | 5 | € 13.996,- | € 2.365,- |
| 2010 | 142 | 5 | € 13.996,- | € 2.365,- |
| 2011 | 4 | 0 | € 14.085,- | € 2.753,- |
| 2011 | 1342 | 97 | € 13.840,- | € 2.576,- |
| 2011 | 4 | 0 | € 14.085,- | € 2.753,- |
| 2012 | 2 | 1 | € 15.197,- | € 672,- |
| 2012 | 378 | 62 | € 14.347,- | € 2.940,- |
| 2012 | 2 | 1 | € 15.197,- | € 672,- |
| 2013 | 5 | 2 | € 16.111,- | € 4.271,- |
| 2013 | 5 | 2 | € 16.111,- | € 4.271,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 64-PPV-3 | |||
| 05-PXB-2 | |||
| 08-NTS-7 | |||
| 31-PRG-6 | |||
| 40-PTJ-7 | |||
| 71-PBJ-4 | |||
| 52-PLF-9 | |||
| 20-RRK-4 | |||
| 15-RNR-1 | |||
| 82-RFJ-2 | |||
| 64-SGV-5 | |||
| 90-RNF-8 | |||
| 25-PPR-8 | |||
| 49-RHB-8 | |||
| 69-SKP-9 | |||
| 17-RPD-9 | |||
| 51-PLF-9 | |||
| 60-PSX-8 | |||
| 62-PBJ-4 | |||
| 29-RKK-2 | |||
| 83-RFJ-2 | |||
| 04-RVR-1 | |||
| 65-PTD-8 | |||
| 25-PBX-4 | |||
| 07-RVR-1 | |||
| 97-PVG-9 | |||
| 72-PGT-8 | |||
| JDP-16-B | |||
| 56-PZJ-8 | |||
| 05-SBB-8 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 58-PHX-2 | 2026-05-09 | |||
| 42-TNZ-5 | 2026-05-21 | |||
| 27-TLK-5 | 2026-05-21 | |||
| 88-RPV-1 | 2026-05-20 | |||
| 99-TRR-1 | 2026-05-20 | |||
| 33-TRH-8 | 2026-05-20 | |||
| 95-PVG-9 | 2026-05-19 | |||
| 80-RBK-9 | 2026-05-19 | |||
| PL-782-P | 2026-05-18 | |||
| 28-RLZ-1 | 2026-05-16 | |||
| 52-TKJ-2 | 2026-05-14 | |||
| NJ-785-P | 2026-05-10 | |||
| 09-PZS-8 | 2026-05-06 | |||
| L-499-DH | 2026-05-09 | |||
| 59-PVR-3 | 2026-05-08 | |||
| 44-STV-1 | 2026-05-06 | |||
| 96-PKB-6 | 2026-05-06 | |||
| 69-PTD-8 | 2026-05-06 | |||
| 48-PRD-4 | 2026-05-02 | |||
| GVP-82-V | 2026-05-02 | |||
| 28-XPV-6 | 2026-04-30 | |||
| 85-TBZ-4 | 2026-04-28 | |||
| 97-TRV-9 | 2026-04-29 | |||
| 42-PBJ-4 | 2026-04-28 | |||
| NX-669-V | 2026-04-18 | |||
| 71-SVJ-9 | 2026-04-18 | |||
| 59-PTT-6 | 2026-04-17 | |||
| 03-XBZ-2 | 2026-04-17 | |||
| 51-NXV-9 | 2026-04-15 | |||
| 61-PHD-5 | 2026-04-15 |