Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 933,-
Ja, 2009
2008
2026-05-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Toyota Prius met kenteken 46-KGP-5 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2008. Deze auto is 1 jaar na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De motor levert een vermogen van 78 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1497 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.375 kg voor optimale prestaties. Sinds 12 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 20-05-2027. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 5.700.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Continu variabele transmissie (CVT) |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1497 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 78 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Brandstof | Elektrisch |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1400 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1725 kg |
| Lengte | 4,45 m |
| Breedte | 1,73 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2008-04-17 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-11-11 |
| APK vervaldatum | 2027-05-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Toyota Prius hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2008
€ 4.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Toyota Prius
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 6 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
17 dagenHuidige eigenaar
12 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50In de electrische waterpomp ten behoeve van de hybride aandrijving kan de stroomspoel beschadigd zijn. Als gevolg hiervan kan de waterpomp stoppen met functioneren.
Mogelijk uitval van de aandrijving. De bestuurder wordt middels het motorcontrolelampje gewaarschuwd dat de temperatuur van het hybridesysteem hoger oploopt dan normaal.
De producent/distributeur roept de betreffende voertuigen/producten terug neemt maatregelen om het defect te verhelpen.De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer of erkend reparateur. Deze zal de waterpomp ten behoeve van het hybridesysteem vernieuwen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 4.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 108.450 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 60 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1377 |
| Periode | 2003-10-28 - 2010-09-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 11645 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 9 |
| Aantal import auto's | 942 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 9 |
| Import percentage | 8% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 14 | 6 | € 7.296,- | |
| 2004 | 828 | 75 | € 2.817,- | |
| 2005 | 2023 | 111 | € 1.707,- | |
| 2006 | 1906 | 157 | € 31.227,- | € 2.647,- |
| 2007 | 2098 | 295 | € 28.649,- | € 2.212,- |
| 2008 | 3209 | 194 | € 28.229,- | € 1.621,- |
| 2009 | 1548 | 102 | € 27.018,- | € 1.667,- |
| 2010 | 19 | 2 | € 28.158,- | € 2.210,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 95-ZL-LZ | |||
| 04-XJ-JJ | |||
| 94-HLX-5 | |||
| 50-TZ-KH | |||
| 79-GXF-3 | |||
| 89-JBH-2 | |||
| 40-ZS-HN | |||
| 30-TP-JV | |||
| 45-GSL-7 | |||
| 66-JPV-2 | |||
| 86-RZ-HD | |||
| 85-HPD-1 | |||
| 13-GZG-2 | |||
| 37-JNH-6 | |||
| 54-RV-SL | |||
| 58-RB-KZ | |||
| 47-SB-PJ | |||
| 62-RZ-NS | |||
| 88-PK-BT | |||
| 58-GND-1 | |||
| 24-RB-XG | |||
| 07-KKG-3 | |||
| 65-TS-LR | |||
| 27-XF-PS | |||
| 87-JTH-2 | |||
| 01-ZH-NT | |||
| 38-XJ-PX | |||
| 57-XX-JP | |||
| 03-GVJ-4 | |||
| 27-PK-XL |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 16-SK-TS | 2026-05-18 | |||
| 70-RB-BZ | 2026-05-12 | |||
| 00-GFL-2 | 2026-05-13 | |||
| 10-GTH-6 | 2026-05-09 | |||
| 66-XR-BF | 2026-05-22 | |||
| 88-RG-SZ | 2026-05-27 | |||
| 13-HFL-7 | 2026-05-19 | |||
| 48-XN-XZ | 2026-05-05 | |||
| 89-NKX-7 | 2026-05-13 | |||
| 68-GVX-1 | 2026-05-03 | |||
| 15-GNZ-9 | 2026-05-12 | |||
| 67-ZL-FL | 2026-05-12 | |||
| 20-SB-HB | 2026-05-08 | |||
| 60-ZJ-VN | 2026-05-13 | |||
| 50-HDX-7 | 2026-05-11 | |||
| 43-ZK-GR | 2026-05-12 | |||
| 99-JND-7 | 2026-05-06 | |||
| 60-GLN-4 | 2026-05-21 | |||
| 58-HPP-7 | 2026-05-20 | |||
| 56-GRJ-9 | 2026-05-22 | |||
| 77-RD-ZL | 2026-05-05 | |||
| 03-SZ-JN | 2026-05-27 | |||
| 06-GKG-4 | 2026-05-28 | |||
| 99-HSR-4 | 2026-05-27 | |||
| 03-SL-LG | 2026-05-24 | |||
| 4-KKR-71 | 2026-05-26 | |||
| 44-TP-KL | 2026-05-23 | |||
| 79-RB-PS | 2026-05-20 | |||
| 89-ZH-TJ | 2026-05-21 | |||
| 84-SR-JD | 2026-05-16 |