Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 46-HBG-8 is afkomstig uit het bouwjaar 2008. De nieuwwaarde van deze Volvo bedroeg € 49.909. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een vermogen van 136 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1997 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.9 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.659 kg. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 136 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 7.5 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1659 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2270 kg |
| Lengte | 4,82 m |
| Breedte | 1,89 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 2,82 m |
| Eerste registratie | 2008-10-13 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2008-10-13 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Nu te koop
20 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2008
€ 3.749 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.500 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Volvo V70
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kan uitrekken en uiteindelijk breken.
De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding.
vervangen van de autogordelsluiting.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 3.749,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 438.158 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 984 |
| Periode | 2007-12-20 - 2011-08-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1715 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 328 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 19% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 4 | 3 | € 60.797,- | € 4.470,- |
| 2007 | 4 | 3 | € 60.797,- | € 4.470,- |
| 2008 | 388 | 120 | € 50.086,- | € 8.159,- |
| 2008 | 4 | 1 | € 52.844,- | € 7.834,- |
| 2009 | 848 | 144 | € 44.742,- | € 8.571,- |
| 2009 | 5 | 1 | € 46.924,- | € 7.190,- |
| 2010 | 434 | 60 | € 45.451,- | € 9.336,- |
| 2010 | 2 | 0 | € 45.994,- | € 10.732,- |
| 2011 | 41 | 1 | € 44.790,- | € 10.532,- |
| 2011 | 41 | 1 | € 44.790,- | € 10.532,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 85-LRH-3 | 2026-05-19 | |||
| 38-HXV-1 | 2026-05-02 | |||
| GS-222-R | 2026-05-02 | |||
| 12-GVB-9 | 2026-04-25 | |||
| 76-NNJ-2 | 2026-04-14 | |||
| 49-LDT-4 | 2026-03-21 | |||
| 36-PGD-5 | 2026-04-08 | |||
| 63-SXP-1 | 2026-03-14 | |||
| 00-JSH-4 | 2026-03-02 | |||
| 16-HNP-6 | 2026-03-12 | |||
| 62-KBT-2 | 2026-03-11 | |||
| 85-HBB-1 | 2026-02-26 | |||
| 4-THR-99 | 2021-11-06 | |||
| 44-HBG-8 | 2022-02-18 | |||
| 87-KLJ-9 | 2023-02-06 | |||
| 54-KRF-9 | 2022-05-04 | |||
| 97-JHG-7 | 2022-09-12 | |||
| 36-KKH-4 | 2024-08-30 | |||
| 52-XRR-2 | 2022-08-08 | |||
| 39-JFR-1 | 2022-06-14 | |||
| 57-JLS-1 | 2021-11-11 | |||
| 56-ZH-JX | 2020-10-03 | |||
| 74-KKL-9 | 2022-03-03 | |||
| 31-JZN-1 | 2025-07-15 | |||
| 86-JHT-8 | 2023-05-03 | |||
| 39JRD6 | 2020-09-25 | |||
| 10-NZZ-7 | 2021-05-15 | |||
| 92-KKF-7 | 2023-02-04 | |||
| 86-KNT-6 | 2021-09-27 | |||
| 30-KLT-1 | 2025-09-16 |