Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 met kenteken 46-DF-VT is afkomstig uit het bouwjaar 1999. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 131 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1985 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.1 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.375 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig moet over 755 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 8 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 13.1 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.8 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1470 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1830 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Eerste registratie | 1999-08-02 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 1999-08-02 |
| APK vervaldatum | 2024-04-29 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 coupe
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1999
€ 2.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 990 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 eigenaren
1 eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
3 jaren4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1999 | € 2.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1999 | 221.855 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1708 |
| Periode | 1998-05-08 - 2000-07-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 119 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 4 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 18 | 1 | € 7.323,- | |
| 1998 | 68 | 2 | € 5.872,- | |
| 1998 | 68 | 2 | € 5.872,- | |
| 1999 | 70 | 1 | € 5.949,- | |
| 1999 | 5 | 0 | € 6.655,- | |
| 1999 | 48 | 2 | € 5.868,- | |
| 1999 | 70 | 1 | € 5.949,- | |
| 2000 | 3 | 0 | € 5.801,- | |
| 2000 | 3 | 0 | € 5.801,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| TN-ZP-82 | 2026-04-24 | |||
| 76-DF-JZ | 2026-05-02 | |||
| TJ-HZ-18 | 2026-03-11 | |||
| XDVL57 | 2020-06-30 | |||
| XX-SX-16 | 2026-01-18 | |||
| 01-DH-VT | 2021-12-31 | |||
| 07-DD-XJ | 2023-03-27 | |||
| ZD-ZP-01 | 2022-12-22 | |||
| XD-BX-73 | 2023-11-20 | |||
| TN-ZP-84 | 2025-07-14 | |||
| TJ-TR-25 | 2025-11-13 | |||
| 97GKB7 | 2022-04-18 | |||
| TZ-HG-12 | 2021-08-17 | |||
| TS-PL-60 | 2025-10-17 | |||
| 44DHNX | 2020-07-27 | |||
| ZJ-ZZ-65 | 2021-09-11 | |||
| 07-DB-PP | 2021-12-08 | |||
| TS-JB-72 | 2021-10-30 | |||
| ZL-XP-50 | 2023-11-10 | |||
| 89-DD-RX | 2024-01-11 | |||
| XD-ZD-80 | 2024-10-19 | |||
| TS-TB-92 | 2024-09-26 | |||
| XN-TF-13 | 2025-11-17 | |||
| 05-DD-XJ | 2024-10-29 | |||
| XL-FX-31 | 2022-08-16 | |||
| 42-DN-PZ | 2022-12-14 | |||
| XN-TF-07 | 2025-02-12 | |||
| XBPJ18 | 2021-01-15 | |||
| 86-DH-JP | 2025-05-22 | |||
| TZ-DR-92 | 2025-11-29 |