Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.686,-
Nee
2006
2020-10-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Focus Wagon met kenteken 45THGD is afkomstig uit het bouwjaar 2006. De cilinderinhoud bedraagt 1596 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.279 kg voor optimale prestaties. De auto wisselde in 2020 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 14-08-2021.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1596 m3 |
| Milieulabel | A |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1279 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1825 kg |
| Lengte | 4,59 m |
| Breedte | 1,84 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2020-10-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-09-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-09-15 |
| APK vervaldatum | 2021-08-14 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Focus Wagon stationwagen
|
Nu te koop
11 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Ford Focus Wagon
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
5 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 735 |
| Periode | 2005-05-20 - 2007-07-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 99 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 5 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 28 | 2 | € 5.986,- | |
| 2005 | 28 | 2 | € 5.986,- | |
| 2006 | 53 | 2 | € 5.226,- | |
| 2006 | 53 | 2 | € 5.226,- | |
| 2007 | 18 | 1 | € 5.096,- | |
| 2007 | 18 | 1 | € 5.096,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 82-TR-JS | 2026-05-20 | |||
| 22-TX-KB | 2026-05-10 | |||
| 24-SX-ZK | 2026-05-09 | |||
| 83-TH-PG | 2026-05-07 | |||
| 86-ST-SK | 2026-04-30 | |||
| 54-RN-JX | 2026-04-28 | |||
| 53-SH-SX | 2026-04-30 | |||
| 09-RX-VJ | 2026-04-24 | |||
| ZR-698-K | 2026-04-07 | |||
| 74-TR-NZ | 2026-04-02 | |||
| 80-SG-GX | 2026-03-30 | |||
| 04-TG-BF | 2026-03-27 | |||
| NS-410-X | 2026-03-27 | |||
| 13-TH-GD | 2026-04-14 | |||
| 51-SL-DN | 2026-03-23 | |||
| 80-SH-VB | 2026-04-07 | |||
| 67-TG-HV | 2026-03-12 | |||
| 28-SG-VN | 2026-03-05 | |||
| 74-RV-GS | 2026-03-19 | |||
| 92-SN-KP | 2026-03-02 | |||
| 06-SG-KK | 2021-11-17 | |||
| 97-SL-NK | 2021-09-02 | |||
| 60-SN-HD | 2025-03-03 | |||
| 67-RN-DB | 2025-03-19 | |||
| 20-SL-NN | 2025-06-03 | |||
| 24-SK-PN | 2022-03-11 | |||
| 61-RN-SF | 2025-12-08 | |||
| 92-RT-TD | 2024-02-21 | |||
| 77-TK-LN | 2022-12-31 | |||
| 69-SZ-HS | 2025-06-01 |