Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.987,-
Nee
2006
2026-05-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Jetta met kenteken 45-SF-SG is op kenteken gezet in 2006. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 116 pk. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.9 l/100 km. Met 1.346 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 17-03-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1508 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1870 kg |
| Lengte | 4,65 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-01-02 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-01-02 |
| APK vervaldatum | 2027-03-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Jetta sedan
|
Nu te koop
20 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 1.999 |
|
Recent te koop
31 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.874 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Jetta
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
12 dagen3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 1.999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 227.199 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 16 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1047 |
| Periode | 2005-10-28 - 2008-06-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 910 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 20 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 6 | 2 | € 5.870,- | |
| 2005 | 6 | 2 | € 5.870,- | |
| 2006 | 443 | 7 | € 6.253,- | |
| 2006 | 443 | 7 | € 6.253,- | |
| 2007 | 433 | 10 | € 5.975,- | |
| 2007 | 433 | 10 | € 5.975,- | |
| 2008 | 28 | 1 | € 26.247,- | € 5.752,- |
| 2008 | 28 | 1 | € 26.247,- | € 5.752,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 68-XV-ZK | 2026-05-16 | |||
| 16-ST-VN | 2026-05-13 | |||
| 29-TG-ZT | 2026-04-21 | |||
| 78-ZB-JZ | 2026-05-23 | |||
| 53-TJ-VH | 2026-04-20 | |||
| 31-TB-SG | 2026-04-03 | |||
| 26-TG-ZT | 2026-04-01 | |||
| 19-XN-LV | 2026-03-27 | |||
| 94-TV-JV | 2026-03-24 | |||
| 47-XP-DH | 2026-03-21 | |||
| 47-ZF-HD | 2026-03-07 | |||
| 95-TB-DK | 2025-07-12 | |||
| 15-SG-ZZ | 2023-02-06 | |||
| 33-TG-RH | 2023-06-30 | |||
| 48-XV-XF | 2024-09-21 | |||
| 07-TJ-KN | 2024-04-18 | |||
| 31STVT | 2020-07-19 | |||
| 35-SH-JN | 2024-11-15 | |||
| 13-XH-XH | 2024-08-22 | |||
| 66-TD-PH | 2023-04-27 | |||
| 09-XF-ZB | 2021-10-25 | |||
| 88-XN-RT | 2021-06-16 | |||
| 66-SH-JH | 2024-03-28 | |||
| 45-TL-LJ | 2023-06-06 | |||
| 93-TR-HD | 2023-11-23 | |||
| 54-SH-TL | 2021-08-19 | |||
| 30-XH-SR | 2021-11-24 | |||
| 30-XH-SR | 2021-11-24 | |||
| 53-XR-PD | 2024-02-21 | |||
| 69-TB-VB | 2021-01-13 | |||
| 29-TJ-VD | 2022-11-22 |