Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 9.239,-
Nee
2005
2020-07-25
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze AUDI A4 met kenteken 45PXKT is op kenteken gezet in 2005. De motor heeft een inhoud van 1781 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Dankzij 1.505 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 2129 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 1963 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1781 m3 |
| Milieulabel | D |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1645 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1980 kg |
| Lengte | 4,65 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,66 m |
| Tenaamstelling | 2020-07-25 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-01-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-01-04 |
| APK vervaldatum | 2021-01-07 |
| Gebruikt als taxi | nee |
AUDI A4 stationwagen
|
Nu te koop
25 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
AUDI A4
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 921 |
| Periode | 2002-07-26 - 2008-04-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 216 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 22 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 18 | 4 | € 9.481,- | |
| 2002 | 18 | 4 | € 9.481,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 11.304,- | |
| 2003 | 16 | 1 | € 11.315,- | |
| 2003 | 59 | 5 | € 9.899,- | |
| 2003 | 59 | 5 | € 9.899,- | |
| 2004 | 9 | 2 | € 11.749,- | |
| 2004 | 34 | 3 | € 10.120,- | |
| 2004 | 34 | 3 | € 10.120,- | |
| 2005 | 43 | 7 | € 10.487,- | |
| 2005 | 43 | 7 | € 10.487,- | |
| 2005 | 10 | 3 | € 10.585,- | |
| 2006 | 36 | 3 | € 10.483,- | |
| 2006 | 12 | 1 | € 11.742,- | |
| 2006 | 36 | 3 | € 10.483,- | |
| 2007 | 23 | 0 | € 10.331,- | |
| 2007 | 8 | 1 | € 11.341,- | |
| 2007 | 23 | 0 | € 10.331,- | |
| 2008 | 3 | 0 | € 40.471,- | € 9.909,- |
| 2008 | 1 | 0 | € 44.786,- | € 11.310,- |
| 2008 | 3 | 0 | € 40.471,- | € 9.909,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 97-PT-PT | 2026-05-20 | |||
| 19-RN-SX | 2026-05-19 | |||
| 46-PT-TN | 2026-05-09 | |||
| 51-XK-SP | 2026-05-09 | |||
| 07-PF-ZR | 2026-04-27 | |||
| 82-NP-BN | 2026-04-19 | |||
| 20-NS-TB | 2026-04-17 | |||
| 83-NV-GD | 2026-05-13 | |||
| 71-ZB-VD | 2026-05-05 | |||
| 50-SG-JB | 2026-04-28 | |||
| 61-SZ-XK | 2026-05-13 | |||
| 16-XG-TX | 2026-05-04 | |||
| 99-TF-GL | 2026-04-04 | |||
| 15-PX-KV | 2026-04-21 | |||
| 54-RP-TN | 2026-03-27 | |||
| 42-XK-JH | 2026-03-30 | |||
| 22-NB-HX | 2026-03-22 | |||
| 25-SH-LX | 2026-03-17 | |||
| 96-SK-HJ | 2026-04-19 | |||
| 10-RG-FR | 2026-03-18 | |||
| 93-PB-RH | 2026-03-09 | |||
| 13-SV-BH | 2026-03-20 | |||
| 56-NH-TT | 2026-03-05 | |||
| 73-PL-GR | 2025-10-31 | |||
| 96-SK-RF | 2024-09-09 | |||
| 24-NRS-8 | 2025-09-22 | |||
| 29PXKK | 2020-11-18 | |||
| 72-GLT-7 | 2025-02-25 | |||
| 76-RV-KV | 2025-07-31 | |||
| 70-XJ-HH | 2024-08-15 |