Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 33.385
€ 8.058,-
Nee
2007
2024-06-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vectra met kenteken 45-XT-GD is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Opel was € 33.385. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 155 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 2198 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.5 liter per 100 km. Met 1.475 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Sinds 712 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 04-10-2026. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 2.100.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2198 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 155 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1475 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1950 kg |
| Lengte | 4,64 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2024-06-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-09-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-09-28 |
| APK vervaldatum | 2026-10-04 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 2 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 3 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Opel Vectra hatchback
|
Nu te koop
18 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 3.178 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.990 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Vectra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 3 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
10 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 11 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Bij het activeren van de bestuurdersairbag kan ten gevolge van een te hoge druk van het opblaassysteem de behuizing van de het opblaassysteem barsten.
Indien de behuizing van het opblaasmechanisme barst kunnen metalen fragmenten hiervan de inzittenden raken en verwonden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de bestuurdersairbag vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 3.178,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 172.762 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 8 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 892 |
| Periode | 2004-09-10 - 2010-02-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 754 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 9 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 32 | 0 | € 7.208,- | |
| 2004 | 11 | 1 | € 8.027,- | |
| 2004 | 32 | 0 | € 7.208,- | |
| 2005 | 63 | 3 | € 35.557,- | € 8.236,- |
| 2005 | 148 | 1 | € 33.248,- | € 7.922,- |
| 2005 | 148 | 1 | € 33.248,- | € 7.922,- |
| 2006 | 86 | 2 | € 8.846,- | |
| 2006 | 228 | 5 | € 8.055,- | |
| 2006 | 228 | 5 | € 8.055,- | |
| 2007 | 56 | 2 | € 36.364,- | € 8.881,- |
| 2007 | 196 | 2 | € 33.690,- | € 8.084,- |
| 2007 | 196 | 2 | € 33.690,- | € 8.084,- |
| 2008 | 123 | 1 | € 33.295,- | € 7.662,- |
| 2008 | 123 | 1 | € 33.295,- | € 7.662,- |
| 2008 | 44 | 0 | € 35.621,- | € 8.582,- |
| 2009 | 26 | 0 | € 29.793,- | € 6.516,- |
| 2009 | 5 | 1 | € 32.526,- | € 7.089,- |
| 2009 | 26 | 0 | € 29.793,- | € 6.516,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 6.562,- | |
| 2010 | 1 | 0 | € 6.562,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 44-XV-JL | 2026-05-01 | |||
| 28-RP-GJ | 2026-05-16 | |||
| 60-SG-SK | 2026-05-14 | |||
| 33-TS-JR | 2026-04-27 | |||
| 34-ZR-TP | 2026-04-30 | |||
| 15-RG-NT | 2026-05-02 | |||
| 15-TD-SJ | 2026-05-20 | |||
| 26-TX-LZ | 2026-04-27 | |||
| 69-GZG-3 | 2026-04-07 | |||
| 35-TH-RR | 2026-04-25 | |||
| 96-HVD-5 | 2026-04-06 | |||
| 75-RD-VF | 2026-03-26 | |||
| 59-ZK-TL | 2026-04-05 | |||
| 61-XN-RN | 2026-04-24 | |||
| 59-GKG-1 | 2026-04-12 | |||
| 09-GTX-3 | 2026-03-17 | |||
| 74-RS-VL | 2026-04-10 | |||
| 79-TF-PN | 2026-03-22 | |||
| 90-GRS-6 | 2026-03-20 | |||
| 19-TG-FF | 2026-03-11 | |||
| 19-RF-GJ | 2024-06-03 | |||
| 12-SB-ZJ | 2024-10-04 | |||
| 65-XN-RN | 2025-09-04 | |||
| 93-TZ-HX | 2024-09-20 | |||
| 51-SR-SL | 2025-12-18 | |||
| 69-SB-GT | 2024-12-09 | |||
| 14-XK-XJ | 2021-05-11 | |||
| 93-SK-JJ | 2020-11-27 | |||
| 01-ZJ-DK | 2025-01-13 | |||
| 84SVTH | 2022-05-02 |