Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.018,-
Nee
2005
2024-02-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Clio met kenteken 45-RR-GL is op kenteken gezet in 2005. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 98 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1390 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.7 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.075 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2024. De volgende APK-keuring staat gepland voor 28-10-2025.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 98 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9.2 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.3 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1160 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1535 kg |
| Lengte | 3,81 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,47 m |
| Tenaamstelling | 2024-02-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-07-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-07-14 |
| APK vervaldatum | 2025-10-28 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Clio hatchback
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 2.550 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.517 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Clio
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 10 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 2.550,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 183.105 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1040 |
| Periode | 2000-12-08 - 2006-04-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 849 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 18 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 5 | 0 | € 2.741,- | |
| 2000 | 5 | 0 | € 2.741,- | |
| 2001 | 99 | 5 | € 3.145,- | |
| 2001 | 119 | 7 | € 2.672,- | |
| 2001 | 119 | 7 | € 2.672,- | |
| 2002 | 6 | 3 | € 4.804,- | |
| 2002 | 6 | 3 | € 4.804,- | |
| 2003 | 10 | 3 | € 3.028,- | |
| 2003 | 10 | 3 | € 3.028,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 2.997,- | |
| 2004 | 402 | 4 | € 3.143,- | |
| 2004 | 402 | 4 | € 3.143,- | |
| 2005 | 303 | 1 | € 3.047,- | |
| 2005 | 303 | 1 | € 3.047,- | |
| 2006 | 4 | 0 | € 3.114,- | |
| 2006 | 4 | 0 | € 3.114,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 32-GR-FT | 2026-05-15 | |||
| 10-NN-DV | 2026-05-11 | |||
| 69-GP-ZV | 2026-05-13 | |||
| 96-GR-GX | 2026-05-17 | |||
| 33-GR-FT | 2026-05-05 | |||
| 73-PP-RB | 2026-05-05 | |||
| 48-RN-FR | 2026-05-08 | |||
| 55-RF-JL | 2026-04-08 | |||
| 69-RD-XV | 2026-04-08 | |||
| 70-GP-ZV | 2026-03-25 | |||
| 80-RB-VK | 2026-03-31 | |||
| 41-NZ-BP | 2026-03-18 | |||
| 76-RT-VL | 2026-03-17 | |||
| 03-NR-PG | 2026-03-18 | |||
| 03-RF-TF | 2026-02-27 | |||
| 42-RB-FK | 2023-01-15 | |||
| 81RJBS | 2022-01-28 | |||
| 56RFJL | 2021-05-01 | |||
| 26-RP-FP | 2023-08-07 | |||
| 31RJFH | 2020-08-24 | |||
| 83-PS-NG | 2023-07-06 | |||
| 59-RF-JL | 2020-08-28 | |||
| 22-RF-FL | 2024-03-28 | |||
| 55-PK-PK | 2021-08-28 | |||
| 97-PK-DG | 2025-06-19 | |||
| 04-NT-SL | 2021-04-14 | |||
| 42-RR-DL | 2023-03-13 | |||
| 60-RF-JL | 2024-02-29 | |||
| 80-RB-HV | 2022-11-27 | |||
| 67-PP-RB | 2024-04-26 |