Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.095,-
Nee
2005
2024-02-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Smart forfour met kenteken 45-RH-SN is op kenteken gezet in 2005. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 75 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1124 cm³, verdeeld over 3 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.5 l/100 km. Met een massa van 1.040 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 838 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 04-01-2024.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1124 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 7 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 4.6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1040 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1450 kg |
| Lengte | 3,76 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2024-02-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-04-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-04-08 |
| APK vervaldatum | 2024-01-04 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Smart forfour stationwagen
|
Nu te koop
21 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 1.444 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.430 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Smart forfour
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
15 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 6 maandenEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
18 dagenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 1.444,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 231.751 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 16 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1003 |
| Periode | 2004-07-19 - 2009-08-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1229 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 36 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 254 | 11 | € 16.910,- | € 3.044,- |
| 2004 | 254 | 11 | € 16.910,- | € 3.044,- |
| 2005 | 555 | 10 | € 3.110,- | |
| 2005 | 555 | 10 | € 3.110,- | |
| 2006 | 5 | 0 | € 20.611,- | € 3.659,- |
| 2006 | 407 | 14 | € 12.792,- | € 2.448,- |
| 2006 | 407 | 14 | € 12.792,- | € 2.448,- |
| 2007 | 10 | 0 | € 13.973,- | € 2.755,- |
| 2007 | 10 | 0 | € 13.973,- | € 2.755,- |
| 2008 | 1 | 0 | € 3.324,- | |
| 2008 | 1 | 0 | € 3.324,- | |
| 2009 | 2 | 1 | € 1.182,- | |
| 2009 | 2 | 1 | € 1.182,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 32-TL-BD | 2026-04-27 | |||
| 09-TG-BB | 2026-05-18 | |||
| 51-RL-VN | 2026-05-15 | |||
| 39-TD-PG | 2026-05-08 | |||
| 86-TJ-KB | 2026-04-24 | |||
| 03-SR-KK | 2026-04-30 | |||
| 99-TD-JN | 2026-04-28 | |||
| 2-ZDG-73 | 2026-04-02 | |||
| 04-SF-SX | 2026-04-23 | |||
| 64-PV-TS | 2026-04-14 | |||
| 72-PL-FX | 2026-04-07 | |||
| HB-174-Z | 2026-04-06 | |||
| 34-PX-XP | 2026-03-28 | |||
| 52-PT-ZD | 2026-03-21 | |||
| 30-RD-PL | 2026-03-19 | |||
| 10-RL-JS | 2026-03-13 | |||
| 92-SK-HB | 2026-03-19 | |||
| 11-PT-VS | 2026-03-19 | |||
| 70-TD-ZG | 2026-03-11 | |||
| 82-SG-GB | 2026-03-02 | |||
| 75-SG-TK | 2021-08-11 | |||
| 01-RV-KT | 2021-09-06 | |||
| 19-PR-SJ | 2021-08-05 | |||
| 94-ST-GT | 2023-04-13 | |||
| 41-RB-VB | 2020-05-06 | |||
| 93-RP-JD | 2020-08-01 | |||
| 54-RS-VS | 2024-09-24 | |||
| 79-RG-LR | 2024-01-12 | |||
| 47-PS-FX | 2023-09-29 | |||
| 15-SF-ZS | 2025-01-30 |