Kenteken check 45-PHB-1

Toyota Rav4

NL
45-PHB-1
Carscanner Score
6.9
6.9

Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport

Marktwaarde

6k tot 8k

Catalogusprijs

€ 37.280

BPM

€ 9.779,-

Import

Nee

Bouwjaar

2011

Schade & onderhoud check

Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport

  • Online schadeverleden
  • WOK status (Wacht op keuren)
  • Onderhoudshistorie
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

Specificaties

Merk & type
Toyota Rav4
Transmissie
Handgeschakeld
Brandstof
Diesel
Topsnelheid
190 km/u
Brandstof Diesel
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 2.231 cm³
Vermogen 150 pk (110 kW)
Versnellingen 6
Transmissie Handgeschakeld
Brandstof Diesel
Verbruik (stad) 7.4 l/100 km
Verbruik (snelweg) 5.2 l/100 km
Verbruik (gecombineerd) 6 l/100 km
Milieuclassificatie 5
Carrosserie MPV
Aantal zitplaatsen / deuren 5 / 4
Lengte × breedte × hoogte 4,48 × 1,82 × 1,69 m
Wielbasis 2,56 m
Rijklaar gewicht 1.620 kg
Technische max. massa voertuig 2.140 kg
Eerste registratie 14 feb 2011
Eerste toelating in Nederland 14 feb 2011
Gebruikt als taxi nee
Dakrails
Elektrisch verstelbare en verwarmde buitenspiegels
Airconditioning
Elektrisch bedienbare ramen rondom
Stuurbekrachtiging
Verstelbaar stuur
Mistlampen
Radio/CD-speler
Actieve hoofdsteunen
Antiblokkeersysteem (ABS)
Bestuurdersairbag
Elektronisch stabiliteitsprogramma (ESP)
Hoofdairbags achter
Hoofdairbags voor
Knieairbags
Passagiersairbag
Remassistentie
Startonderbreker
Zijairbags voor
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening

Bekijk de volledige fabrieksopties

Bovenstaande opties zijn afgeleid uit de verkoophistorie. In het Premium Rapport zie je de complete uitvoering en alle fabrieksopties direct van Toyota van deze auto.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 7.500

Bij een handelaar

€ 7.100

Bij een particulier

€ 6.800

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 6.100

Particuliere verkoop

€ 6.800

Verwachte statijd

32 dagen

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 648 per maand
PER MAAND
Groningen € 173/mnd
Fryslân € 172/mnd
Drenthe € 172/mnd
Overijssel goedkoopst € 168/mnd
Flevoland € 169/mnd
Gelderland € 174/mnd
Utrecht € 170/mnd
Noord-Holland goedkoopst € 168/mnd
Zuid-Holland duurst € 176/mnd
Zeeland € 169/mnd
Noord-Brabant € 170/mnd
Limburg € 170/mnd

Het verschil tussen provincies komt door de provinciale opcenten.

Brandstof € 156
Verzekering (WA) € 133
Onderhoud & reparatie € 108
Afschrijving € 66
Banden € 16

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Eigenaren historie

Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

APK keuringen

Geen bijzonderheden
Er zijn geen bijzonderheden gevonden in de APK historie van deze auto.

Terugroepacties

!
Terugroepacties
1 actie · verholpen
26 apr 2016
Verholpen
Deze terugroepactie is verholpen.
Omschrijving van het defect
De 3-puntsgordel komt tegen het frame van de achterbank. Hierdoor kan de gordel tijdens een frontale botsing beschadigd raken.
Mogelijk gevaar
De gordel kan losscheuren. Als dit gebeurt houdt de gordel de inzittende niet meer op zijn plaats houdt, wat het risico op letsel vergroot.
Herstelactie
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal een bescherming op het achterbankframe aanbrengen.

Veelgestelde vragen

Carscanner schat de marktwaarde van deze Toyota Rav4 op ongeveer € 7.100, op basis van marktdata van vergelijkbare exemplaren.
Bij de RDW bekend voor 45-PHB-1: 1 terugroepactie, volgens de RDW allemaal afgehandeld.
Deze Toyota Rav4 is niet geïmporteerd; de eerste toelating op 14 februari 2011 vond in Nederland plaats.
Deze Toyota Rav4 kostte in 2011 nieuw € 37.280, volgens de RDW-registratie.
De eerste toelating van deze Toyota Rav4 was op 14 februari 2011; het bouwjaar dat daaruit volgt is 2011.
De motor van 45-PHB-1 levert volgens de RDW 150 pk.
Voor deze Toyota Rav4 is bij registratie € 9.779 aan BPM betaald.
De brandstof van 45-PHB-1 is volgens de RDW diesel.

Algemene informatie

Model Toyota Rav4 MPV
Recente marktcijfers bouwjaar 2011
Gem. recente vraagprijs € 7.736,-
KM
Gem. recente kilometerstand 251.254 km
#
Recent aangeboden 2 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 2
Gemiddeld aantal dagen in bezit 1.119 · ± 3 jaar
Productieperiode 10 jun 2010 – 28 dec 2012
Geregistreerde auto's in NL 44 waarvan 0 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 11 van 44 · 25% waarvan 0 in de laatste 12 maanden

Historie

Toyota Rav4 MPV
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2010 10 registraties · 2 import 10 2 € 36.253,- € 8.329,- Gem. nieuwprijs € 36.253,- · Gem. BPM € 8.329,-
2011 deze auto 16 registraties · 4 import 16 4 € 36.688,- € 8.436,- Gem. nieuwprijs € 36.688,- · Gem. BPM € 8.436,-
2012 18 registraties · 5 import 18 5 € 38.788,- € 8.923,- Gem. nieuwprijs € 38.788,- · Gem. BPM € 8.923,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
39-SKN-5 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
6-KNJ-41 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
8-XZH-18 2026-03-01 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
48-PRN-1 2025-04-03 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
02-PJT-3 2023-08-28 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
38-RZV-2 2023-05-18 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JR-192-V 2022-02-26 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
L-533-DZ 2025-10-19 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
31-SVK-4 2025-08-09 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
78-ZFB-6 2024-12-30 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
64-TLD-4 2023-10-28 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KJ-320-T 2021-12-12 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
NJ-340-H 2021-05-05 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
09XXR9 2021-04-06 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JR857K 2020-10-30 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
71-NJZ-3 2025-06-12 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
X-819-VG 2024-10-11 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
63-LVX-3 2024-10-09 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
ND-293-X 2023-04-08 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
27-NNL-8 2022-02-16 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 18 auto's

Kenteken check van 45-PHB-1 delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X