Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze AUDI A4 met kenteken 45-NJ-HH is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 163 pk. De motor heeft een inhoud van 1781 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.3 l/100 km. Dankzij 1.607 kg ligt deze auto stevig op de weg. De APK is geldig tot 07-06-2023.
| Brandstof | Overig |
|---|---|
| Transmissie | Continu variabele transmissie (CVT) |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1781 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 327 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 11.4 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.5 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Brandstof | LPG |
| Verbruik (stad) | 11.4 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.5 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1695 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2030 kg |
| Lengte | 4,65 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,66 m |
| Eerste registratie | 2003-10-10 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2003-10-10 |
| APK vervaldatum | 2023-06-07 |
| Gebruikt als taxi | nee |
AUDI A4 stationwagen
|
Nu te koop
26 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 3.280 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.470 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
AUDI A4
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 3.280,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 236.615 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 875 |
| Periode | 2002-07-19 - 2008-09-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 536 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 74 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 14% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 41 | 2 | € 9.875,- | |
| 2002 | 41 | 2 | € 9.875,- | |
| 2002 | 25 | 1 | € 11.307,- | |
| 2003 | 73 | 6 | € 11.274,- | |
| 2003 | 156 | 14 | € 37.751,- | € 10.063,- |
| 2003 | 156 | 14 | € 37.751,- | € 10.063,- |
| 2004 | 67 | 6 | € 11.163,- | |
| 2004 | 151 | 7 | € 10.027,- | |
| 2004 | 151 | 7 | € 10.027,- | |
| 2005 | 175 | 26 | € 10.354,- | |
| 2005 | 175 | 26 | € 10.354,- | |
| 2005 | 135 | 31 | € 43.190,- | € 11.030,- |
| 2006 | 193 | 37 | € 10.166,- | |
| 2006 | 97 | 13 | € 11.522,- | |
| 2006 | 193 | 37 | € 10.166,- | |
| 2007 | 186 | 24 | € 39.429,- | € 9.871,- |
| 2007 | 112 | 14 | € 38.725,- | € 10.780,- |
| 2007 | 186 | 24 | € 39.429,- | € 9.871,- |
| 2008 | 33 | 1 | € 41.567,- | € 10.169,- |
| 2008 | 27 | 3 | € 44.993,- | € 10.078,- |
| 2008 | 33 | 1 | € 41.567,- | € 10.169,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 97-PT-PT | 2026-05-20 | |||
| 46-PT-TN | 2026-05-09 | |||
| 83-NV-GD | 2026-05-13 | |||
| 07-PF-ZR | 2026-04-27 | |||
| 19-RN-SX | 2026-05-19 | |||
| 82-NP-BN | 2026-04-19 | |||
| 16-XG-TX | 2026-05-04 | |||
| 20-NS-TB | 2026-04-17 | |||
| 51-XK-SP | 2026-05-09 | |||
| 61-SZ-XK | 2026-05-13 | |||
| 71-ZB-VD | 2026-05-05 | |||
| 99-TF-GL | 2026-04-04 | |||
| 50-SG-JB | 2026-04-28 | |||
| 15-PX-KV | 2026-04-21 | |||
| 54-RP-TN | 2026-03-27 | |||
| 42-XK-JH | 2026-03-30 | |||
| 10-RG-FR | 2026-03-18 | |||
| 22-NB-HX | 2026-03-22 | |||
| 96-SK-HJ | 2026-04-19 | |||
| 93-PB-RH | 2026-03-09 | |||
| 25-SH-LX | 2026-03-17 | |||
| 13-SV-BH | 2026-03-20 | |||
| 39-ZR-FV | 2026-03-14 | |||
| 96-LG-VT | 2022-02-18 | |||
| 59-NX-PF | 2024-10-11 | |||
| 20-JS-PP | 2023-09-05 | |||
| 34-NX-XJ | 2024-05-22 | |||
| 65-XZ-RZ | 2023-11-16 | |||
| 10-LN-LK | 2024-09-17 | |||
| 08-NR-LP | 2024-07-23 |