Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 29.830
€ 6.322,-
Nee
2010
2023-06-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo S40 met kenteken 45-LFB-1 is afkomstig uit het bouwjaar 2010. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Volvo was € 29.830. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 146 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1999 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.6 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.370 kg voor optimale prestaties. De auto wisselde in 2023 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 384 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 146 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1370 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1850 kg |
| Lengte | 4,48 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2023-06-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2010-03-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2010-03-30 |
| APK vervaldatum | 2027-06-13 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo S40 sedan
|
Nu te koop
6 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2010
€ 5.945 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.945 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo S40
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
16 dagenEigenaar wijziging
16 dagenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2010 | € 5.945,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2010 | 177.259 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2010 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1213 |
| Periode | 2006-05-30 - 2013-01-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 525 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 9 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 35 | 0 | € 31.967,- | € 7.672,- |
| 2006 | 35 | 0 | € 31.967,- | € 7.672,- |
| 2007 | 97 | 2 | € 33.575,- | € 8.029,- |
| 2007 | 97 | 2 | € 33.575,- | € 8.029,- |
| 2008 | 60 | 1 | € 33.563,- | € 7.725,- |
| 2008 | 60 | 1 | € 33.563,- | € 7.725,- |
| 2009 | 39 | 0 | € 33.557,- | € 7.471,- |
| 2009 | 39 | 0 | € 33.557,- | € 7.471,- |
| 2010 | 138 | 2 | € 31.656,- | € 6.584,- |
| 2010 | 138 | 2 | € 31.656,- | € 6.584,- |
| 2011 | 81 | 3 | € 29.969,- | € 6.461,- |
| 2011 | 81 | 3 | € 29.969,- | € 6.461,- |
| 2012 | 74 | 1 | € 28.499,- | € 7.467,- |
| 2012 | 74 | 1 | € 28.499,- | € 7.467,- |
| 2013 | 1 | 0 | € 29.987,- | € 9.247,- |
| 2013 | 1 | 0 | € 29.987,- | € 9.247,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 29-SZF-1 | 2026-05-14 | |||
| 21-JDZ-5 | 2026-05-06 | |||
| 10-XL-BG | 2026-05-04 | |||
| 71-SJP-1 | 2026-04-28 | |||
| 08-SZS-4 | 2026-04-27 | |||
| 17-GJK-4 | 2026-04-26 | |||
| 64-HXL-7 | 2026-04-25 | |||
| 60-XL-PV | 2026-04-01 | |||
| 04-XPG-3 | 2026-05-21 | |||
| 67-XS-LR | 2026-03-27 | |||
| 09-ZPF-9 | 2026-03-23 | |||
| JP-809-S | 2026-03-23 | |||
| 37-JFS-3 | 2026-03-18 | |||
| 41-LZR-3 | 2026-03-10 | |||
| 59-LXS-8 | 2026-03-07 | |||
| 76-XV-RR | 2021-12-08 | |||
| 78-XK-VV | 2023-08-22 | |||
| 02-LVJ-2 | 2024-09-07 | |||
| 14-XL-SF | 2021-03-16 | |||
| 92-LHX-3 | 2026-03-06 | |||
| 82THNF | 2021-02-09 | |||
| 02-XF-XL | 2024-09-30 | |||
| 95-TS-ZD | 2025-12-13 | |||
| 85-LVN-2 | 2025-03-06 | |||
| 01-XH-VB | 2026-02-24 | |||
| 40-KXP-9 | 2023-03-04 | |||
| 36-KLK-1 | 2024-11-05 | |||
| 59-KRF-9 | 2023-11-24 | |||
| 10-NFS-5 | 2025-09-05 | |||
| 27-NLT-4 | 2024-07-27 |