Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mitsubishi Outlander met kenteken 44-XZ-JK is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 170 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2360 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.4 liter per 100 km. Met 1.670 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2360 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 170 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 12.6 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7.6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1670 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2290 kg |
| Lengte | 4,64 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,72 m |
| Wielbasis | 2,67 m |
| Eerste registratie | 2007-11-15 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2007-11-15 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mitsubishi Outlander stationwagen
|
Nu te koop
14 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 4.995 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.995 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mitsubishi Outlander
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 4.995,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 174.351 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1303 |
| Periode | 2007-10-18 - 2010-06-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 144 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 7 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 61 | 4 | € 10.311,- | |
| 2007 | 37 | 0 | € 9.515,- | |
| 2007 | 37 | 0 | € 9.515,- | |
| 2008 | 260 | 8 | € 43.695,- | € 10.442,- |
| 2008 | 82 | 6 | € 38.198,- | € 9.513,- |
| 2008 | 82 | 6 | € 38.198,- | € 9.513,- |
| 2009 | 3 | 0 | € 12.933,- | |
| 2009 | 18 | 1 | € 10.445,- | |
| 2009 | 18 | 1 | € 10.445,- | |
| 2010 | 7 | 0 | € 35.797,- | € 10.623,- |
| 2010 | 7 | 0 | € 35.797,- | € 10.623,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 28-GGN-7 | 2026-05-07 | |||
| 17-GGF-2 | 2026-04-13 | |||
| 52-ZP-KL | 2026-05-12 | |||
| 80-GST-3 | 2026-05-06 | |||
| 43-GLR-2 | 2026-05-13 | |||
| 53-GKT-8 | 2026-04-20 | |||
| 20-GLN-6 | 2026-04-18 | |||
| 17-ZH-RZ | 2026-03-28 | |||
| 92-ZB-DL | 2026-03-27 | |||
| 88-ZF-DB | 2026-04-16 | |||
| 19-GFD-5 | 2026-03-17 | |||
| 83-ZH-BX | 2026-03-03 | |||
| 61-XV-XH | 2023-12-12 | |||
| 50-ZF-BJ | 2022-09-06 | |||
| 54-ZD-GV | 2021-09-24 | |||
| 56-HBS-4 | 2021-04-17 | |||
| 27-GKZ-3 | 2024-11-19 | |||
| 51-ZS-DP | 2020-08-06 | |||
| 98-XX-BK | 2021-01-21 | |||
| 81-ZF-LS | 2020-07-29 | |||
| 03-GLG-1 | 2026-01-20 | |||
| JBG-58-Z | 2025-08-19 | |||
| 57-ZJ-TZ | 2022-08-01 | |||
| 53-GRJ-5 | 2023-05-09 | |||
| 58-GGK-7 | 2021-08-14 | |||
| 82-ZF-LS | 2025-02-24 | |||
| 97-GFV-2 | 2025-03-28 | |||
| G-650-VP | 2020-10-03 | |||
| 69-ZP-DD | 2025-05-01 | |||
| 40-GLR-2 | 2020-06-06 |