Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 36.588
€ 9.141,-
Nee
2007
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Alfa Romeo 159 met kenteken 44-TZ-GD is afkomstig uit het bouwjaar 2007. Destijds had deze Alfa Romeo een catalogusprijs van € 36.588 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 185 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 2198 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.4 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.565 kg. De APK is geldig tot 11-03-2022. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 1.900.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2198 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 185 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 13 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7.3 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1668 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2010 kg |
| Lengte | 4,66 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Eerste registratie | 2007-03-09 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2007-03-09 |
| APK vervaldatum | 2022-03-11 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Alfa Romeo 159 sedan
|
Nu te koop
4 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.850 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Alfa Romeo 159
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
20 dagenEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
24 dagenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
13 dagenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 889 |
| Periode | 2005-09-14 - 2011-07-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 330 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 29 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 36 | 5 | € 39.723,- | € 9.772,- |
| 2005 | 36 | 5 | € 39.723,- | € 9.772,- |
| 2006 | 138 | 12 | € 40.560,- | € 9.650,- |
| 2006 | 138 | 12 | € 40.560,- | € 9.650,- |
| 2007 | 79 | 6 | € 37.598,- | € 9.125,- |
| 2007 | 79 | 6 | € 37.598,- | € 9.125,- |
| 2008 | 57 | 2 | € 37.477,- | € 9.267,- |
| 2008 | 57 | 2 | € 37.477,- | € 9.267,- |
| 2009 | 16 | 3 | € 42.041,- | € 8.614,- |
| 2009 | 16 | 3 | € 42.041,- | € 8.614,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 12.298,- | |
| 2010 | 1 | 0 | € 12.298,- | |
| 2011 | 3 | 1 | € 47.304,- | € 4.163,- |
| 2011 | 3 | 1 | € 47.304,- | € 4.163,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 67-SL-JF | 2026-05-17 | |||
| 34-ZD-JZ | 2026-05-14 | |||
| 15-SR-KX | 2026-04-18 | |||
| 18-ZD-JV | 2026-05-07 | |||
| RV-517-F | 2026-03-23 | |||
| 53-HRZ-7 | 2026-03-04 | |||
| 80-TB-LF | 2024-11-07 | |||
| 65-SR-JX | 2025-07-26 | |||
| 20-XL-BL | 2025-07-24 | |||
| 46-TD-KG | 2024-10-14 | |||
| 03-SX-ZP | 2025-10-05 | |||
| 97-SJ-NH | 2025-01-04 | |||
| 67-SR-JX | 2026-01-02 | |||
| 82-SP-NB | 2024-06-03 | |||
| 62-SP-JF | 2024-12-19 | |||
| 67-SN-HX | 2025-03-05 | |||
| 55-SN-RB | 2024-09-16 | |||
| 17-SZ-VS | 2024-08-23 | |||
| 74-TG-LT | 2025-10-21 | |||
| 91-SL-ND | 2021-11-27 | |||
| 13-RZ-RL | 2025-10-14 | |||
| 22-SB-SG | 2024-06-24 | |||
| 81-ST-ZN | 2024-11-10 | |||
| 43-SF-HD | 2024-11-17 | |||
| 53-SF-HD | 2025-05-16 | |||
| 37-SF-HD | 2024-03-05 | |||
| 21-SF-FF | 2022-01-17 | |||
| 21-TT-RF | 2025-02-24 | |||
| 73-SP-NB | 2021-06-22 | |||
| 60-TB-FJ | 2024-03-03 |