Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.373,-
Nee
2006
2016-01-30
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf met kenteken 44-SL-JZ is afkomstig uit het bouwjaar 2006. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 90 pk. Dit model beschikt over een 1390 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.2 l/100 km. Met 1.242 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 3767 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 27-02-2024.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 90 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.3 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.1 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1417 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1750 kg |
| Lengte | 4,30 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,51 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Tenaamstelling | 2016-01-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-02-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-02-24 |
| APK vervaldatum | 2024-02-27 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Golf hatchback
|
Nu te koop
15 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 3.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volkswagen Golf
Huidige eigenaar
10 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 3.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 167.547 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 12 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 928 |
| Periode | 2004-11-18 - 2007-03-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1006 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 28 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 13 | 3 | € 20.990,- | € 3.543,- |
| 2004 | 13 | 3 | € 20.990,- | € 3.543,- |
| 2005 | 605 | 11 | € 21.215,- | € 4.563,- |
| 2005 | 605 | 11 | € 21.215,- | € 4.563,- |
| 2006 | 386 | 14 | € 4.548,- | |
| 2006 | 386 | 14 | € 4.548,- | |
| 2007 | 2 | 0 | € 4.337,- | |
| 2007 | 2 | 0 | € 4.337,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 55-SV-ZD | 2026-05-15 | |||
| 82-PV-FS | 2026-05-01 | |||
| 93-RB-LD | 2026-04-17 | |||
| 83-RT-BJ | 2026-04-13 | |||
| 72-SG-ZV | 2026-05-02 | |||
| 63-TB-XF | 2026-05-16 | |||
| 39-RR-JT | 2026-04-07 | |||
| 90-SK-NP | 2026-05-18 | |||
| 46-RJ-LB | 2026-05-08 | |||
| 18-RL-VT | 2026-03-28 | |||
| 77-SR-ZK | 2026-03-26 | |||
| 25-SG-HN | 2026-03-24 | |||
| 41-SN-BV | 2026-03-24 | |||
| 19-RD-KL | 2026-03-23 | |||
| 18-RK-RD | 2026-04-07 | |||
| 72-SR-NS | 2026-04-04 | |||
| 88-RH-NT | 2026-03-07 | |||
| 75-SG-ZV | 2026-02-26 | |||
| 16-ST-VT | 2024-01-26 | |||
| 51-SR-HB | 2024-11-30 | |||
| 92-SP-SL | 2024-02-06 | |||
| 97-SN-RS | 2025-09-16 | |||
| 78-RN-BG | 2022-08-01 | |||
| 79-SB-NJ | 2022-03-22 | |||
| 38-RX-VT | 2023-12-23 | |||
| 59-RN-FL | 2025-08-12 | |||
| 60-RH-PB | 2023-04-05 | |||
| 39-RX-VT | 2025-03-03 | |||
| 19-SG-JJ | 2022-11-26 | |||
| 72-SK-FR | 2022-08-31 |