Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.176,-
Nee
2002
2023-04-03
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Leon met kenteken 44-JR-LK is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 105 pk. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.272 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1147 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 22-03-2024.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 105 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9.4 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1378 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1717 kg |
| Lengte | 4,18 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2023-04-03 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-08-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-08-13 |
| APK vervaldatum | 2024-03-22 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Leon hatchback
|
Nu te koop
23 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.799 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
SEAT Leon
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
27 dagenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
3 jaren4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.799,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 201.120 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 943 |
| Periode | 2002-04-16 - 2006-11-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1928 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 18 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 308 | 1 | € 4.195,- | |
| 2002 | 308 | 1 | € 4.195,- | |
| 2003 | 677 | 5 | € 4.097,- | |
| 2003 | 677 | 5 | € 4.097,- | |
| 2004 | 633 | 6 | € 4.215,- | |
| 2004 | 633 | 6 | € 4.215,- | |
| 2005 | 189 | 4 | € 4.059,- | |
| 2005 | 189 | 4 | € 4.059,- | |
| 2006 | 121 | 2 | € 3.690,- | |
| 2006 | 121 | 2 | € 3.690,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 28-NJ-BL | 2026-05-15 | |||
| 83-LJ-HG | 2026-05-15 | |||
| 31-PD-BV | 2026-05-21 | |||
| 37-RK-HP | 2026-05-05 | |||
| 28-NN-SK | 2026-05-06 | |||
| 66-LF-KS | 2026-04-27 | |||
| 17-NN-JK | 2026-05-20 | |||
| 17-LV-SB | 2026-05-20 | |||
| 62-ST-RS | 2026-04-08 | |||
| 61-NX-BS | 2026-05-10 | |||
| 77-LG-PS | 2026-04-28 | |||
| 34-RP-DB | 2026-03-30 | |||
| 64-LB-JD | 2026-03-28 | |||
| 88-LL-NB | 2026-03-26 | |||
| 34-JT-TJ | 2026-03-21 | |||
| 36-NR-BN | 2026-04-06 | |||
| 61-PJ-SJ | 2026-04-05 | |||
| 39-PD-JD | 2026-03-31 | |||
| 87-LP-JG | 2026-03-13 | |||
| 25-LR-DJ | 2026-03-14 | |||
| 87-ND-NZ | 2026-03-11 | |||
| 77-LS-RJ | 2026-04-13 | |||
| 38-NZ-LN | 2026-03-07 | |||
| 36-PG-ZH | 2026-03-05 | |||
| 75-LP-TX | 2026-03-03 | |||
| 88-RK-DB | 2026-03-01 | |||
| 55-JV-XX | 2026-03-02 | |||
| 01-LV-LX | 2023-03-21 | |||
| 97-JT-XL | 2022-02-16 | |||
| 08-LH-KL | 2024-03-06 |