Kenteken check 43-VDG-5

Volkswagen Transporter Bestel Tdi 128 Kw 1.0 Aut

NL
43-VDG-5
Carscanner Score
6.6
6.6

Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport

BPM

€ 13.151,-

Laatste prijs

€ 5.950,-

Import

Nee

Bouwjaar

2007

Tenaamstelling

29 mrt 2024

Laatste kmstand

347.955 km

Premium

Bekijk wat deze Volkswagen Transporter Bestel Tdi 128 Kw 1.0 Aut écht heeft meegemaakt

Ontdek wat niet in de advertentie staat en voorkom verrassingen na aankoop.

  • Schadeverleden
  • Onderhoudshistorie en kilometerstanden
  • WOK-status en telleroordeel
  • Eigenarenhistorie
Rapport 43-VDG-5
Schadeverleden
Onderhoudshistorie
WOK status
Eigenarenhistorie

Specificaties

Merk & type
Volkswagen Transporter Bestel Tdi 128 Kw 1.0 Aut
Transmissie
Overig
Brandstof
Diesel

Deze Volkswagen Transporter Bestel Tdi 128 Kw 1.0 Aut met kenteken 43-VDG-5 is op kenteken gezet in 2007. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een vermogen van 174 pk. De motor heeft een inhoud van 2461 cm³, verdeeld over 5 cilinders. Een fors gewicht van 2.207 kg geeft extra rijcomfort. In 2024 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 05-03-2027. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.

Brandstof Diesel
Aantal cilinders 5
Cilinderinhoud 2.461 cm³
Vermogen 174 pk (128 kW)
Transmissie Overig
Brandstof Diesel
Milieuclassificatie 4
Carrosserie Overig
Breedte 1,90 m
Wielbasis 3,40 m
Rijklaar gewicht 2.207 kg
Technische max. massa voertuig 2.800 kg
Tenaamstelling 29 mrt 2024 ↓
Eerste registratie 02 jan 2007
Eerste toelating in Nederland 02 jan 2007
APK vervaldatum 05 mrt 2027 ↓
Laatste RDW kilometerstand registratie in 2026 ↓
Gebruikt als taxi nee
Onderhoudsboekjes
Achterklep met ruit
Achterruitwisser
Buitenspiegels in carrosseriekleur
Bumpers in carrosseriekleur
Elektrisch inklapbare buitenspiegels
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrisch verstelbare en verwarmde buitenspiegels
Getint glas
Lichtmetalen velgen
Metallic lak
Trekhaak
Verwarmbare ruitensproeiers en wisserbladen
Warmtewerend glas
Zijschuifdeur rechts
Airconditioning
Elektrisch bedienbare ramen voor
In hoogte verstelbaar stuur
Lederen bekleding
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Stuurbekrachtiging
Verstelbaar stuur
Koplampreiniging
Mistlampen
Xenon verlichting
Boordcomputer
Navigatiesysteem
Radio/CD-speler
Telefoon
Antiblokkeersysteem (ABS)
Bestuurdersairbag
Cruise control
Parkeersensoren
Parkeersensoren voor en achter
Regensensor
Startonderbreker
Tractiecontrole
5-versnellingsbak
Automaat
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Elektronisch sperdifferentieel
Emissieklasse Euro 4
Youngtimer

Bekijk de volledige fabrieksopties

Bovenstaande opties zijn afgeleid uit de verkoophistorie. In het Premium Rapport zie je de complete uitvoering en alle fabrieksopties direct van Volkswagen van deze auto.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 567 per maand
PER MAAND
Motorrijtuigenbelasting € 238
Verzekering (WA) € 189
Onderhoud & reparatie € 113
Banden € 26
Afschrijving € 1

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Verkoopgeschiedenis

Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 7 dagen
Bron 3 bronnen
Vraagprijs € 5.950
Kilometerstand 347.955 km
Periode online 4 dagen
Bekijk de volledige verkoopgeschiedenis
  • Alle vraag- en verkoopprijzen
  • Kilometerstanden per advertentie
  • Alle 27 foto's
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Eigenaren historie

Eigenaren

3 recente eigenaren

  • 02 jan 2007

    Eerste registratie

    Volkswagen Transporter Bestel Tdi 128 Kw 1.0 Aut

  • 01 apr 2017

    Eigenaar wijziging

  • Verborgen historie · bekijk in premium
  • 21 mrt 2024

    Eigenaar wijziging

    8 dagen
  • 29 mrt 2024

    Huidige eigenaar

    2 jaren
Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Kilometerstand controle

Verkoophistorie

2 kilometerstanden bekend

Onderhoudshistorie

Onderhoudsbeurten en APK

Tellerstand oordeel

Check beschikbaar

De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

APK keuringen

2020
2021
2022
?
2023
2024
!
2025
!
2026
APK geldig tot
5 maart 2027
Keuringen
7 keuringen
!
Adviespunten
2 punten
16 feb 2026
!Adviespunt
!

APK Keuring 2026

om 11:42
!Adviespunt
Overig
! Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen
4 mrt 2025
!Adviespunt
!

APK Keuring 2025

om 12:13
!Adviespunt
Ophanging
! Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af
5 mrt 2024
Goedgekeurd

APK Keuring 2024

om 15:41
Goedgekeurd
16 feb 2023
Onbekend
?

APK Keuring 2023

om 13:42
Onbekend
Xxxxxx & xxxxxx
Xxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxx
Bekijk alle gebreken in het premium rapport
16 feb 2022
Goedgekeurd

APK Keuring 2022

Goedgekeurd
16 feb 2021
Goedgekeurd

APK Keuring 2021

Goedgekeurd
16 feb 2020
Goedgekeurd

APK Keuring 2020

Goedgekeurd

Terugroepacties

Geen terugroepacties
Er zijn geen terugroepacties voor deze auto gepubliceerd door het RDW.

Veelgestelde vragen

De APK van 43-VDG-5 is geldig tot 5 maart 2027, nog 5 maanden.
Deze Volkswagen Transporter Bestel Tdi 128 Kw 1.0 Aut heeft volgens de RDW 3 tenaamstellingen gehad sinds de eerste Nederlandse registratie. Dat aantal telt elke registratiewissel, ook tussen autobedrijven onderling. Bekijk het exacte aantal particuliere en zakelijke eigenaren in het premium rapport
De laatst bekende kilometerstand van 43-VDG-5 is 347.955 km, afkomstig uit een advertentie van 27 september 2026.
Nee, deze Volkswagen Transporter Bestel Tdi 128 Kw 1.0 Aut is geen importauto. De auto is op 2 januari 2007 direct in Nederland op kenteken gezet.
Deze Volkswagen Transporter Bestel Tdi 128 Kw 1.0 Aut staat momenteel te koop. In totaal is de auto 2 keer online aangeboden, voor het eerst op 23 maart 2024.
Voor deze Volkswagen Transporter Bestel Tdi 128 Kw 1.0 Aut zijn geen terugroepacties geregistreerd.
43-VDG-5 wordt aangeboden voor € 5.950, volgens een advertentie van 27 september 2026.
De laatste tenaamstelling van 43-VDG-5 dateert van 29 maart 2024, inmiddels 2 jaar en 6 maanden geleden.

Algemene informatie

Model Volkswagen Transporter Bestel Tdi 128 Kw 1.0 Aut gesloten opbouw
Recente marktcijfers bouwjaar 2007
#
Recent aangeboden 0 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 3
Gemiddeld aantal dagen in bezit 1.184 · ± 3 jaar
Productieperiode 17 mei 2004 – 20 jul 2007
Geregistreerde auto's in NL 173 waarvan 0 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 0 van 173 · 0% waarvan 0 in de laatste 12 maanden

Historie

Volkswagen Transporter Bestel Tdi 128 Kw 1.0 Aut gesloten opbouw
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2004 44 registraties · 0 import 44 0
2005 57 registraties · 0 import 57 0 € 13.992,- Gem. BPM € 13.992,-
2006 63 registraties · 0 import 63 0 € 13.946,- Gem. BPM € 13.946,-
2007 deze auto 9 registraties · 0 import 9 0 € 13.825,- Gem. BPM € 13.825,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
56-BR-RL 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
18-BS-KL 2 € xx.xxx,- xxx.xxx km
86-BR-JB 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
51-BZ-XB 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
84-BX-NS 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
75-VBF-2 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 6 auto's

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
89-BX-FL 2026-09-17 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
63-BR-VN 2026-08-20 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
33-BP-RV 2024-07-24 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
28-BR-GB 2022-06-01 2 € xx.xxx,- xxx.xxx km
50-BZ-RH 2024-08-05 1 € xx.xxx,- xxx.xxx km
91-BZ-XN 2026-04-22 2 € xx.xxx,- xxx.xxx km
96-VBG-4 2024-05-18 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
36-VBZ-8 2025-04-16 2 € xx.xxx,- xxx.xxx km
46-VBZ-6 2022-02-28 2 € xx.xxx,- xxx.xxx km
49-BS-JR 2025-02-24 2 € xx.xxx,- xxx.xxx km
28BXRZ 2020-11-18 2 € xx.xxx,- xxx.xxx km
88-BP-NP 2025-12-19 2 € xx.xxx,- xxx.xxx km
45-BZ-RF 2023-06-30 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
80-BR-RL 2023-02-23 2 € xx.xxx,- xxx.xxx km
14-BN-PF 2023-01-14 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
77-BV-GP 2023-01-14 2 € xx.xxx,- xxx.xxx km
26-BX-BD 2025-04-15 2 € xx.xxx,- xxx.xxx km
88-BX-NH 2022-11-26 2 € xx.xxx,- xxx.xxx km
48-VBB-4 2025-05-21 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
29-BS-ZF 2025-01-14 2 € xx.xxx,- xxx.xxx km
17-BS-HH 2024-07-02 2 € xx.xxx,- xxx.xxx km
07-BV-FP 2023-03-16 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
33-BR-VB 2024-09-18 2 € xx.xxx,- xxx.xxx km
50BVSH 2020-12-25 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
96-BV-DX 2024-01-27 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
56-BS-DX 2025-09-02 2 € xx.xxx,- xxx.xxx km
90-BR-TR 2021-02-20 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
48-BZ-KH 2024-10-03 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
16-BX-XZ 2026-01-23 2 € xx.xxx,- xxx.xxx km
51-BR-DR 2023-12-02 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Kenteken check van 43-VDG-5 delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X