Kenteken check 41-HGV-3

Škoda Octavia Combi 1.6 MPI

NL
41-HGV-3
Carscanner Score
7.8
7.8

Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport

Marktwaarde

2k tot 2k

Catalogusprijs

€ 18.549

BPM

€ 3.800,-

Laatste prijs

€ xx.xxx,-

Import

Nee

Bouwjaar

2009

Laatste kmstand

xx.xxx km

Premium

Bekijk wat deze Škoda Octavia Combi écht heeft meegemaakt

Ontdek wat niet in de advertentie staat en voorkom verrassingen na aankoop.

  • Schadeverleden
  • Onderhoudshistorie en kilometerstanden
  • WOK-status en telleroordeel
  • Eigenarenhistorie
Rapport 41-HGV-3
Schadeverleden
Onderhoudshistorie
WOK status
Eigenarenhistorie

Specificaties

Merk & type
Škoda Octavia Combi 1.6 MPI
Transmissie
Handgeschakeld
Brandstof
Benzine
Topsnelheid
188 km/u
Acceleratie 0–100 km/u
12,4 s

Deze Škoda Octavia Combi met kenteken 41-HGV-3 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009. De nieuwwaarde van deze Škoda bedroeg € 18.549. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 102 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1595 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.3 l/100 km. Met een massa van 1.295 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 1.900.

Brandstof Benzine
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.595 cm³
Vermogen 102 pk (75 kW)
Koppel 148 Nm
Versnellingen 5
Transmissie Handgeschakeld
Aandrijving Voorwielaandrijving
Brandstof Benzine
Verbruik (stad) 10.1 l/100 km
Verbruik (snelweg) 5.7 l/100 km
Verbruik (gecombineerd) 7.3 l/100 km
Milieuclassificatie 4
Actieradius op een volle tank (NEDC) 743 km
Carrosserie Stationwagen
Aantal zitplaatsen / deuren 5 / 5
Lengte × breedte × hoogte 4,57 × 1,77 × 1,46 m
Wielbasis 2,58 m
Rijklaar gewicht 1.325 kg
Technische max. massa voertuig 1.910 kg
Bagageruimte 605 – 1.655 l
Tankinhoud 55 l
195 mm
195/65 R15 Voor
195
breedte (mm)
65
profiel (%)
R15
velg (inch)
Velg 6J × 15
205 mm
205/55 R16 Achter
205
breedte (mm)
55
profiel (%)
R16
velg (inch)
Velg 6,5J × 16
Eerste registratie 05 feb 2009
Eerste toelating in Nederland 05 feb 2009
Laatste RDW kilometerstand registratie in 2023 ↓
Gebruikt als taxi nee

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 1.974

Bij een handelaar

€ 1.880

Bij een particulier

€ 1.786

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 1.598

Particuliere verkoop

€ 1.786

Verwachte statijd

25 dagen

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 441 per maand
PER MAAND
Brandstof € 188
Onderhoud & reparatie € 82
Verzekering (WA) € 82
Groningen € 60/mnd
Fryslân € 59/mnd
Drenthe € 59/mnd
Overijssel goedkoopst € 57/mnd
Flevoland € 58/mnd
Gelderland € 61/mnd
Utrecht € 58/mnd
Noord-Holland goedkoopst € 57/mnd
Zuid-Holland duurst € 62/mnd
Zeeland € 58/mnd
Noord-Brabant € 58/mnd
Limburg € 59/mnd

Het verschil tussen provincies komt door de provinciale opcenten.

Afschrijving € 18
Banden € 14

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Verkoopgeschiedenis

Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 5 dagen
Bekijk de volledige verkoopgeschiedenis
  • Alle vraag- en verkoopprijzen
  • Kilometerstanden per advertentie
  • Alle 6 foto's
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Eigenaren historie

Particuliere eigenaren

3 eigenaren

Zakelijke eigenaren

0 eigenaren

  • 05 feb 2009

    Eerste registratie

    Škoda Octavia Combi

  • 05 feb 2009

    Eigenaar wijziging

  • Verborgen historie · bekijk in premium
  • 17 feb 2020

    Eigenaar wijziging

    3 jaren
  • 06 aug 2023

    Eigenaar wijziging

    1 maand
  • 06 sep 2023

    Huidige eigenaar

    3 jaren
Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Kilometerstand controle

Verkoophistorie

1 kilometerstand bekend

Onderhoudshistorie

Onderhoudsbeurten en APK

Tellerstand oordeel

Check beschikbaar

De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

APK keuringen

2020
?
2021
Keuringen
2 keuringen
23 sep 2021
Onbekend
?

APK Keuring 2021

om 13:03
Onbekend
Xxxxxxxxx
Xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xx xxxxx xxxx xx
Xxxxxxxxxxxxxxx
Xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx, xxxxx xxxx xx
Xxxxx & xxxxxx
Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxxx xxxxx
Xxxxxxxxxxx
Xxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxx xxxxx xx/xxxx xxxxxxxxxx
Xxxxxxxxxx xxxxx xxxx (xxxx)
Bekijk alle gebreken in het premium rapport
23 sep 2020
Goedgekeurd

APK Keuring 2020

Goedgekeurd

Terugroepacties

Geen terugroepacties
Er zijn geen terugroepacties voor deze auto gepubliceerd door het RDW.

Veelgestelde vragen

De RDW registreert 3 tenaamstellingen voor 41-HGV-3 sinds de registratie in Nederland: het aantal keer dat het kenteken op een andere naam is gezet, ook tussen autobedrijven onderling. Bekijk het exacte aantal particuliere en zakelijke eigenaren in het premium rapport
Een Škoda Octavia Combi uit 2009 zoals 41-HGV-3 is op dit moment circa € 1.900 waard. Dit is een indicatie, geen taxatie.
Voor 41-HGV-3 is alleen een kilometerstand bekend uit een eerdere advertentie (6 september 2023), dus geen actuele stand. Het premium rapport toont die stand en de tellerstandhistorie van de auto.
Deze Škoda Octavia Combi is niet geïmporteerd; de eerste toelating op 5 februari 2009 vond in Nederland plaats.
Nee. Er zijn bij de RDW geen terugroepacties bekend voor 41-HGV-3.
De nieuwprijs van 41-HGV-3 was volgens de RDW € 18.549, inclusief btw en BPM.
Carscanner vond 1 advertenties voor 41-HGV-3 tussen 1 september 2023 en 6 september 2023, maar geen recente. De auto kan desondanks te koop staan zonder dat daar een advertentie van bekend is.
De RDW geeft een tellerstandoordeel voor 41-HGV-3 op basis van de geregistreerde kilometerstanden. Het oordeel en de bijbehorende tellerstandhistorie vind je in het premium rapport.

Algemene informatie

Model Škoda Octavia Combi stationwagen
Recente marktcijfers bouwjaar 2009
#
Recent aangeboden 0 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 3
Gemiddeld aantal dagen in bezit 1.232 · ± 3 jaar
Productieperiode 15 jun 2002 – 5 jul 2010
Geregistreerde auto's in NL 281 waarvan 0 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 8 van 281 · 3% waarvan 0 in de laatste 12 maanden

Historie

Škoda Octavia Combi stationwagen
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2002 44 registraties · 0 import 44 0 € 3.927,- Gem. BPM € 3.927,-
2003 101 registraties · 1 import 101 1 € 4.104,- Gem. BPM € 4.104,-
2004 65 registraties · 1 import 65 1 € 4.213,- Gem. BPM € 4.213,-
2005 1 registratie · 0 import 1 0 € 4.325,- Gem. BPM € 4.325,-
2008 48 registraties · 1 import 48 1 € 18.659,- € 3.824,- Gem. nieuwprijs € 18.659,- · Gem. BPM € 3.824,-
2009 deze auto 20 registraties · 4 import 20 4 € 19.028,- € 3.588,- Gem. nieuwprijs € 19.028,- · Gem. BPM € 3.588,-
2010 2 registraties · 1 import 2 1 € 21.130,- € 3.477,- Gem. nieuwprijs € 21.130,- · Gem. BPM € 3.477,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
60LZRP 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
71-HHS-4 2026-08-11 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
95-GXX-9 2021-05-31 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
13GPF5 2020-07-16 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
05-GPX-3 2023-05-19 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
18-HRP-8 2022-09-05 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
49-GTH-3 2024-01-05 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
11-NN-VR 2026-04-14 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
27GKN5 2020-08-12 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
90-GRL-6 2024-05-13 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
83-HDJ-9 2024-04-09 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
64-GZT-4 2022-09-12 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
50GZX9 2021-01-21 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
29-HJT-7 2020-06-15 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
99-GPF-4 2021-12-08 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
67-NB-TZ 2021-12-16 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
XJ-279-L 2023-01-18 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
13HBH9 2020-08-10 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
41-JV-VT 2022-07-08 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
20HHV6 2020-06-04 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
14-GPF-5 2024-04-17 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
03-HFB-5 2023-08-11 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
17-HRP-8 2024-01-04 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
41-NN-VP 2022-03-11 2 € xx.xxx,- xxx.xxx km
32-HKL-9 2023-02-24 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
RX-516-K 2020-10-09 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
40-NB-NV 2020-10-18 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
64-LZ-BH 2020-06-20 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
32-LT-RG 2022-02-10 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
04-LJ-TJ 2020-06-27 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
81GTK7 2020-12-25 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Kenteken check van 41-HGV-3 delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X