Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Estate met kenteken 40-TJ-JX is afkomstig uit het bouwjaar 2005. Dit voertuig is in oktober 2006 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op diesel. De auto beschikt over een 150 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1910 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.2 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.635 kg. De volgende APK-keuring staat gepland voor 01-11-2022.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1910 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 10 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1745 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2120 kg |
| Lengte | 4,65 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,54 m |
| Wielbasis | 2,68 m |
| Eerste registratie | 2005-12-07 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2006-10-03 |
| APK vervaldatum | 2022-11-01 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 Estate stationwagen
|
Nu te koop
3 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.995 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Saab 9-3 Estate
Geïmporteerd naar Nederland
Na 10 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
4 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 824 |
| Periode | 2005-10-07 - 2010-01-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 136 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 37 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 27% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 10 | 4 | € 50.390,- | € 10.956,- |
| 2005 | 11 | 3 | € 12.737,- | |
| 2005 | 10 | 4 | € 50.390,- | € 10.956,- |
| 2006 | 47 | 10 | € 46.347,- | € 10.623,- |
| 2006 | 61 | 13 | € 42.719,- | € 9.652,- |
| 2006 | 61 | 13 | € 42.719,- | € 9.652,- |
| 2007 | 35 | 9 | € 46.128,- | € 10.597,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 43.714,- | € 11.934,- |
| 2007 | 30 | 12 | € 47.105,- | € 8.248,- |
| 2008 | 24 | 9 | € 44.308,- | € 8.162,- |
| 2008 | 1 | 0 | € 34.939,- | € 9.921,- |
| 2008 | 31 | 10 | € 47.149,- | € 9.028,- |
| 2009 | 16 | 7 | € 47.370,- | € 6.203,- |
| 2009 | 11 | 5 | € 47.956,- | € 8.908,- |
| 2009 | 16 | 7 | € 47.370,- | € 6.203,- |
| 2010 | 4 | 2 | € 45.268,- | € 3.252,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 11.703,- | |
| 2010 | 4 | 2 | € 45.268,- | € 3.252,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 61-NKB-1 | 2026-04-09 | |||
| G-199-VV | 2025-01-27 | |||
| RF-185-J | 2024-04-20 | |||
| 20-RZ-NV | 2020-06-24 | |||
| 44-XT-TD | 2023-03-14 | |||
| 13-ZJ-HV | 2024-07-11 | |||
| 43-RGF-6 | 2021-04-06 | |||
| H-780-KJ | 2024-02-16 | |||
| ZN-389-H | 2022-05-29 | |||
| ZG-100-Z | 2025-10-28 | |||
| 7-ZVD-57 | 2024-10-12 | |||
| 38-SH-PX | 2023-12-14 | |||
| TN-957-N | 2023-05-27 | |||
| 01-JSV-9 | 2024-10-19 | |||
| 1-TPR-14 | 2021-01-29 | |||
| RD-751-J | 2023-07-03 | |||
| 75-TK-TV | 2024-05-19 | |||
| 54-NDV-6 | 2023-05-16 | |||
| 61-SJ-BG | 2021-01-16 | |||
| 48TBRV | 2021-05-31 | |||
| 73-XK-NT | 2022-09-24 | |||
| 93-XX-ZV | 2020-05-22 | |||
| 81-TT-VX | 2023-03-24 | |||
| 76-TV-PZ | 2021-04-11 | |||
| JZ-140-V | 2020-10-13 | |||
| 65GZR7 | 2020-09-07 | |||
| KB-043-F | 2024-08-11 | |||
| TJ-824-S | 2024-11-18 | |||
| H-768-LR | 2021-04-27 | |||
| 73-HGP-8 | 2024-03-22 |