Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 32.374
€ 7.190,-
Nee
2011
2022-12-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo S40 met kenteken 40-PPS-1 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2011. Destijds had deze Volvo een catalogusprijs van € 32.374 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 146 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1999 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.6 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.367 kg. Dit voertuig is al 1262 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 06-01-2027. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 146 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1367 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1850 kg |
| Lengte | 4,48 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2022-12-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2011-03-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2011-03-14 |
| APK vervaldatum | 2027-01-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo S40 sedan
|
Nu te koop
6 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2011
€ 4.974 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.945 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo S40
Eigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
25 dagenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2011 | € 4.974,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2011 | 232.290 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2011 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1213 |
| Periode | 2006-05-30 - 2013-01-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 525 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 9 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 35 | 0 | € 31.967,- | € 7.672,- |
| 2006 | 35 | 0 | € 31.967,- | € 7.672,- |
| 2007 | 97 | 2 | € 33.575,- | € 8.029,- |
| 2007 | 97 | 2 | € 33.575,- | € 8.029,- |
| 2008 | 60 | 1 | € 33.563,- | € 7.725,- |
| 2008 | 60 | 1 | € 33.563,- | € 7.725,- |
| 2009 | 39 | 0 | € 33.557,- | € 7.471,- |
| 2009 | 39 | 0 | € 33.557,- | € 7.471,- |
| 2010 | 138 | 2 | € 31.656,- | € 6.584,- |
| 2010 | 138 | 2 | € 31.656,- | € 6.584,- |
| 2011 | 81 | 3 | € 29.969,- | € 6.461,- |
| 2011 | 81 | 3 | € 29.969,- | € 6.461,- |
| 2012 | 74 | 1 | € 28.499,- | € 7.467,- |
| 2012 | 74 | 1 | € 28.499,- | € 7.467,- |
| 2013 | 1 | 0 | € 29.987,- | € 9.247,- |
| 2013 | 1 | 0 | € 29.987,- | € 9.247,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 29-SZF-1 | 2026-05-14 | |||
| 08-SZS-4 | 2026-04-27 | |||
| 64-HXL-7 | 2026-04-25 | |||
| 21-JDZ-5 | 2026-05-06 | |||
| 10-XL-BG | 2026-05-04 | |||
| 71-SJP-1 | 2026-04-28 | |||
| 17-GJK-4 | 2026-04-26 | |||
| 04-XPG-3 | 2026-05-21 | |||
| 60-XL-PV | 2026-04-01 | |||
| 67-XS-LR | 2026-03-27 | |||
| 09-ZPF-9 | 2026-03-23 | |||
| JP-809-S | 2026-03-23 | |||
| 41-LZR-3 | 2026-03-10 | |||
| 37-JFS-3 | 2026-03-18 | |||
| 44-LGD-3 | 2022-12-17 | |||
| 59-KRF-9 | 2023-11-24 | |||
| 47-TJX-4 | 2024-12-07 | |||
| 27-NLT-4 | 2024-07-27 | |||
| 66-JNF-6 | 2023-05-05 | |||
| 60-PZG-6 | 2024-12-11 | |||
| 59-LXS-8 | 2026-03-07 | |||
| 40-ZK-LJ | 2023-07-09 | |||
| 56-LRX-8 | 2022-10-08 | |||
| 90-LVN-2 | 2023-09-02 | |||
| 86-TDJ-8 | 2022-10-14 | |||
| 96-KKL-9 | 2024-01-12 | |||
| 30-NSL-1 | 2021-03-26 | |||
| 46-NNX-5 | 2024-03-23 | |||
| 90-ZG-LS | 2023-09-27 | |||
| 04-TGD-2 | 2025-06-03 |