Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vectra met kenteken 40-PN-ZF is op kenteken gezet in 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 155 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 2198 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.7 l/100 km. Met 1.450 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De volgende APK-keuring staat gepland voor 19-12-2021.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2198 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 155 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1450 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1945 kg |
| Lengte | 4,60 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Eerste registratie | 2004-09-23 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2004-09-23 |
| APK vervaldatum | 2021-12-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2021 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Vectra hatchback
|
Nu te koop
20 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.970 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Opel Vectra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 889 |
| Periode | 2004-09-10 - 2010-02-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 754 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 9 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 32 | 0 | € 7.208,- | |
| 2004 | 11 | 1 | € 8.027,- | |
| 2004 | 32 | 0 | € 7.208,- | |
| 2005 | 63 | 3 | € 35.557,- | € 8.236,- |
| 2005 | 148 | 1 | € 33.248,- | € 7.922,- |
| 2005 | 148 | 1 | € 33.248,- | € 7.922,- |
| 2006 | 86 | 2 | € 8.846,- | |
| 2006 | 228 | 5 | € 8.055,- | |
| 2006 | 228 | 5 | € 8.055,- | |
| 2007 | 56 | 2 | € 36.364,- | € 8.881,- |
| 2007 | 196 | 2 | € 33.690,- | € 8.084,- |
| 2007 | 196 | 2 | € 33.690,- | € 8.084,- |
| 2008 | 123 | 1 | € 33.295,- | € 7.662,- |
| 2008 | 123 | 1 | € 33.295,- | € 7.662,- |
| 2008 | 44 | 0 | € 35.621,- | € 8.582,- |
| 2009 | 26 | 0 | € 29.793,- | € 6.516,- |
| 2009 | 5 | 1 | € 32.526,- | € 7.089,- |
| 2009 | 26 | 0 | € 29.793,- | € 6.516,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 6.562,- | |
| 2010 | 1 | 0 | € 6.562,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 28-RP-GJ | 2026-05-16 | |||
| 60-SG-SK | 2026-05-14 | |||
| 15-TD-SJ | 2026-05-20 | |||
| 15-RG-NT | 2026-05-02 | |||
| 34-ZR-TP | 2026-04-30 | |||
| 23-XV-GB | 2026-05-22 | |||
| 44-XV-JL | 2026-05-01 | |||
| 26-TX-LZ | 2026-04-27 | |||
| 35-TH-RR | 2026-04-25 | |||
| 33-TS-JR | 2026-04-27 | |||
| 69-GZG-3 | 2026-04-07 | |||
| 61-XN-RN | 2026-04-24 | |||
| 96-HVD-5 | 2026-04-06 | |||
| 59-GKG-1 | 2026-04-12 | |||
| 74-RS-VL | 2026-04-10 | |||
| 79-TF-PN | 2026-03-22 | |||
| 75-RD-VF | 2026-03-26 | |||
| 90-GRS-6 | 2026-03-20 | |||
| 09-GTX-3 | 2026-03-17 | |||
| 19-TG-FF | 2026-03-11 | |||
| 67SBLF | 2020-05-17 | |||
| 69-SB-DF | 2025-11-22 | |||
| 65-SK-BR | 2025-04-14 | |||
| 90-SP-RN | 2024-12-22 | |||
| 11-RL-JJ | 2024-12-03 | |||
| 08-PN-JD | 2022-05-29 | |||
| 29SBGX | 2020-07-13 | |||
| 38PSHH | 2021-05-19 | |||
| 54-ST-KN | 2024-11-29 | |||
| 59-SP-HB | 2024-09-03 |