Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.651,-
Nee
2003
2026-05-04
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Ibiza met kenteken 40-LL-PF is op kenteken gezet in 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 101 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1390 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.7 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.148 kg voor optimale prestaties. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 234 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 10 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1243 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1568 kg |
| Lengte | 3,95 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-04 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-02-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-02-27 |
| APK vervaldatum | 2027-01-14 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Ibiza hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.749 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.695 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,5010 recente eigenaren
Eerste registratie
SEAT Ibiza
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
14 dagenHuidige eigenaar
26 dagen2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.749,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 147.456 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 886 |
| Periode | 2002-06-19 - 2008-04-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3951 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 51 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 254 | 2 | € 3.505,- | |
| 2002 | 254 | 2 | € 3.505,- | |
| 2003 | 366 | 5 | € 3.555,- | |
| 2003 | 366 | 5 | € 3.555,- | |
| 2004 | 273 | 6 | € 18.680,- | € 3.553,- |
| 2004 | 273 | 6 | € 18.680,- | € 3.553,- |
| 2005 | 744 | 10 | € 3.425,- | |
| 2005 | 744 | 10 | € 3.425,- | |
| 2006 | 2079 | 19 | € 11.996,- | € 3.343,- |
| 2006 | 2079 | 19 | € 11.996,- | € 3.343,- |
| 2007 | 231 | 8 | € 3.468,- | |
| 2007 | 231 | 8 | € 3.468,- | |
| 2008 | 4 | 1 | € 16.000,- | € 3.150,- |
| 2008 | 4 | 1 | € 16.000,- | € 3.150,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 92-RP-TN | |||
| 99-SK-SP | |||
| 55-RN-JJ | |||
| 08-SR-VF | |||
| 22-PN-BZ | |||
| 86-SN-JV | |||
| 94-NR-XZ | |||
| 41-NN-KT | |||
| 26-SH-BN | |||
| 59-SP-SV | |||
| 08-SJ-JD | |||
| 68-SZ-TV | |||
| 22-SR-RN | |||
| 07-SH-BP | |||
| 49-SR-TB | |||
| 64-SH-JZ | |||
| 75-SR-HD | |||
| 45-SJ-VV | |||
| 43-TD-VD | |||
| 37-SX-TT | |||
| 52-ST-LG | |||
| 79-SH-BF | |||
| 66-SR-FT | |||
| 84-SH-JV | |||
| 87-SP-SV | |||
| 89-TG-DL | |||
| 67-RN-JJ | |||
| 95-NJ-DR | |||
| 42-RL-KB | |||
| 67-SL-PH |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 47-RL-BH | 2026-05-14 | |||
| 39-TH-KL | 2026-05-18 | |||
| 5-TZP-93 | 2026-05-14 | |||
| 57-SV-NR | 2026-05-15 | |||
| 65-SH-JT | 2026-05-10 | |||
| 39-SF-HS | 2026-05-20 | |||
| 26-TF-FL | 2026-05-19 | |||
| 72-LD-LJ | 2026-05-09 | |||
| 55-SB-RV | 2026-05-06 | |||
| 07-SN-RV | 2026-05-06 | |||
| 16-RP-HB | 2026-05-12 | |||
| 80-SH-BH | 2026-05-07 | |||
| 66-SH-ZB | 2026-05-04 | |||
| 93-SF-ZG | 2026-05-08 | |||
| 54-TP-FX | 2026-05-04 | |||
| 36-RT-KX | 2026-05-09 | |||
| 20-SH-KB | 2026-05-07 | |||
| 19-SX-FD | 2026-05-08 | |||
| 08-LV-TG | 2026-04-28 | |||
| 48-SH-JV | 2026-04-28 | |||
| 32-RF-GZ | 2026-05-15 | |||
| 47-TS-VB | 2026-04-25 | |||
| 42-SP-SV | 2026-04-29 | |||
| 99-SZ-XL | 2026-04-22 | |||
| 96-SX-RR | 2026-05-05 | |||
| 98-SX-VV | 2026-05-20 | |||
| 76-RL-BH | 2026-05-15 | |||
| 62-SV-KF | 2026-05-13 | |||
| 20-RH-JG | 2026-05-04 | |||
| 46-RP-XR | 2026-05-12 |