Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.234,-
Ja, 2009
2005
2025-10-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz B-Klasse met kenteken 40-JBN-9 is afkomstig uit het bouwjaar 2005. Dit voertuig is in april 2009 geïmporteerd naar Nederland. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 136 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 2035 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.3 l/100 km. Met 1.390 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De huidige eigenaar heeft deze auto al 214 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 141 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 10 keer van eigenaar gewisseld. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 2.600.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Continu variabele transmissie (CVT) |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2035 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 136 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1390 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1880 kg |
| Lengte | 4,28 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Wielbasis | 2,78 m |
| Tenaamstelling | 2025-10-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-10-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-04-18 |
| APK vervaldatum | 2026-10-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 10 verkoopprijzen en 7 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 13 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Mercedes-Benz B-Klasse stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 2.922 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,5010 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz B-Klasse
Geïmporteerd naar Nederland
Na 3 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
20 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 3 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
1 jaarHuidige eigenaar
7 maanden7 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 2.922,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 209.674 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1092 |
| Periode | 2005-04-01 - 2010-11-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3771 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Aantal import auto's | 1396 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Import percentage | 37% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 196 | 63 | € 36.865,- | € 7.344,- |
| 2005 | 459 | 169 | € 42.271,- | € 8.369,- |
| 2005 | 196 | 63 | € 36.865,- | € 7.344,- |
| 2006 | 983 | 351 | € 43.049,- | € 8.054,- |
| 2006 | 354 | 112 | € 37.796,- | € 7.295,- |
| 2006 | 354 | 112 | € 37.796,- | € 7.295,- |
| 2007 | 786 | 263 | € 42.890,- | € 8.239,- |
| 2007 | 283 | 95 | € 38.384,- | € 7.307,- |
| 2007 | 283 | 95 | € 38.384,- | € 7.307,- |
| 2008 | 252 | 100 | € 38.822,- | € 6.142,- |
| 2008 | 252 | 100 | € 38.822,- | € 6.142,- |
| 2008 | 782 | 288 | € 43.158,- | € 7.449,- |
| 2009 | 86 | 35 | € 37.017,- | € 5.969,- |
| 2009 | 532 | 223 | € 43.923,- | € 6.758,- |
| 2009 | 86 | 35 | € 37.017,- | € 5.969,- |
| 2010 | 4 | 0 | € 35.840,- | € 7.450,- |
| 2010 | 229 | 102 | € 40.791,- | € 6.035,- |
| 2010 | 4 | 0 | € 35.840,- | € 7.450,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 35-SN-GL | |||
| 80-TF-NG | |||
| 44-SB-TR | |||
| 06-RT-SG | |||
| 28-SV-ZB | |||
| 68-SK-JP | |||
| 37-XJ-BR | |||
| ZT-798-P | |||
| HZ-708-Z | |||
| P-041-VV | |||
| 51-SN-BN | |||
| JZ-104-L | |||
| 64-NZJ-9 | |||
| GP-750-H | |||
| 90-XK-RH | |||
| 89-SX-NH | |||
| 24-NJP-5 | |||
| 33-PPR-1 | |||
| 89-TL-HH | |||
| 3-ZRB-94 | |||
| RV-611-R | |||
| 26-TR-RV | |||
| 42-GJX-7 | |||
| 98-SG-DS | |||
| 81-SG-LH | |||
| 96-RV-RF | |||
| HD-632-G | |||
| 40-HGJ-5 | |||
| 09-JKH-5 | |||
| GR-302-S |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 37-XB-VK | 2026-05-21 | |||
| 14-GVV-3 | 2026-05-21 | |||
| 8-TSG-15 | 2026-05-15 | |||
| 51-SK-HB | 2026-05-19 | |||
| 3-KBD-68 | 2026-05-18 | |||
| 54-TB-NS | 2026-05-11 | |||
| 88-JXK-6 | 2026-05-14 | |||
| 75-RS-DV | 2026-05-16 | |||
| KP-383-S | 2026-05-23 | |||
| 3-XLX-55 | 2026-05-12 | |||
| L-782-VG | 2026-05-12 | |||
| NB-629-B | 2026-05-10 | |||
| 96-PTX-5 | 2026-05-08 | |||
| 92-XDZ-5 | 2026-05-22 | |||
| XJ-088-R | 2026-05-06 | |||
| 13-SN-KH | 2026-05-11 | |||
| 43-SL-VP | 2026-05-18 | |||
| 35-SH-XV | 2026-05-12 | |||
| 06-TL-ZH | 2026-05-09 | |||
| 4-XSP-20 | 2026-05-14 | |||
| 93-TS-TV | 2026-04-28 | |||
| 06-XXD-5 | 2026-05-18 | |||
| JF-878-H | 2026-05-05 | |||
| 7-ZHT-79 | 2026-04-30 | |||
| 33-SZ-NR | 2026-05-11 | |||
| PF-013-H | 2026-04-28 | |||
| 77-XZ-JL | 2026-04-30 | |||
| 89-HFV-7 | 2026-05-22 | |||
| 20-RTV-4 | 2026-05-20 | |||
| 2-XPD-02 | 2026-05-05 |