Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 7.037,-
Nee
2001
2023-06-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW 3-serie met kenteken 40-HB-HD is op kenteken gezet in 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 116 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1796 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.9 liter per 100 km. Dankzij 1.375 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto wisselde in 2023 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 14-06-2023.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1796 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9.7 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.3 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1375 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1800 kg |
| Lengte | 4,26 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,73 m |
| Tenaamstelling | 2023-06-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-05-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-05-11 |
| APK vervaldatum | 2023-06-14 |
| Gebruikt als taxi | nee |
BMW 3-serie hatchback
|
Nu te koop
24 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 2.799 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
BMW 3-serie
Eigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
15 dagenEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 6 maandenHuidige eigenaar
2 jaren4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 2.799,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 218.500 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 10 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 935 |
| Periode | 2001-05-09 - 2005-03-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1366 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 94 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 74 | 7 | € 7.522,- | |
| 2001 | 314 | 24 | € 6.589,- | |
| 2001 | 314 | 24 | € 6.589,- | |
| 2002 | 91 | 9 | € 7.278,- | |
| 2002 | 467 | 30 | € 26.237,- | € 6.299,- |
| 2002 | 467 | 30 | € 26.237,- | € 6.299,- |
| 2003 | 69 | 7 | € 7.175,- | |
| 2003 | 444 | 34 | € 35.672,- | € 6.200,- |
| 2003 | 444 | 34 | € 35.672,- | € 6.200,- |
| 2004 | 11 | 0 | € 7.333,- | |
| 2004 | 137 | 5 | € 6.425,- | |
| 2004 | 137 | 5 | € 6.425,- | |
| 2005 | 4 | 1 | € 29.606,- | € 6.905,- |
| 2005 | 4 | 1 | € 29.606,- | € 6.905,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| HJ-190-L | 2026-05-14 | |||
| 30-JV-BG | 2026-05-21 | |||
| 86-LR-SZ | 2026-05-20 | |||
| 51-HK-FF | 2026-05-17 | |||
| 38-JS-FS | 2026-05-12 | |||
| 63-JZ-TB | 2026-05-02 | |||
| 86-LK-KP | 2026-05-13 | |||
| 20-NV-XS | 2026-05-21 | |||
| 26-NZ-GB | 2026-05-01 | |||
| 91-LF-TG | 2026-04-24 | |||
| 86-HS-RT | 2026-05-10 | |||
| 96-ND-RL | 2026-04-10 | |||
| 24-JJ-XK | 2026-04-10 | |||
| 03-JF-FB | 2026-04-03 | |||
| 7-XRJ-79 | 2026-04-15 | |||
| 17-JT-TP | 2026-03-23 | |||
| 47-JR-ZT | 2026-05-13 | |||
| 42-NN-PD | 2026-03-29 | |||
| 71-LR-ZB | 2026-05-01 | |||
| 72-PGL-6 | 2026-03-25 | |||
| 40-NV-XS | 2026-03-17 | |||
| 70-HN-HK | 2026-03-31 | |||
| 73-LP-SZ | 2026-03-10 | |||
| 46-HR-XK | 2026-03-11 | |||
| 58-NH-DP | 2026-03-18 | |||
| 34-HG-DJ | 2026-03-26 | |||
| 45-JS-BV | 2026-03-12 | |||
| 99-NJ-PV | 2026-02-28 | |||
| 28HPDP | 2022-01-04 | |||
| 62-HS-HJ | 2024-11-21 |