Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 25.094
€ 2.530,-
Nee
2015
2025-10-31
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Polo met kenteken 4-ZRD-67 is afkomstig uit het bouwjaar 2015. De nieuwwaarde van deze Volkswagen bedroeg € 25.094. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 90 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1197 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.7 l/100 km. Met 1.139 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2025. De volgende APK-keuring staat gepland voor 02-03-2027. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 12.300.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1197 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 90 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1139 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1620 kg |
| Lengte | 4,07 m |
| Breedte | 1,68 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2025-10-31 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2015-03-02 |
| Eerste toelating in Nederland | 2015-03-02 |
| APK vervaldatum | 2027-03-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Polo
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
8 dagenHuidige eigenaar
7 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2015 | € 11.249,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2015 | 128.807 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2015 | 37 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 928 |
| Periode | 2014-04-23 - 2018-02-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 6079 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 112 |
| Aantal import auto's | 2097 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 112 |
| Import percentage | 34% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 1061 | 279 | € 21.280,- | € 1.748,- |
| 2014 | 5598 | 1609 | € 19.351,- | € 1.541,- |
| 2014 | 5581 | 1595 | € 19.353,- | € 1.543,- |
| 2015 | 1943 | 590 | € 23.297,- | € 1.929,- |
| 2015 | 7490 | 1904 | € 19.664,- | € 1.775,- |
| 2015 | 7466 | 1880 | € 19.662,- | € 1.778,- |
| 2016 | 1806 | 727 | € 22.949,- | € 1.837,- |
| 2016 | 5872 | 2054 | € 20.452,- | € 1.724,- |
| 2016 | 5859 | 2041 | € 20.452,- | € 1.727,- |
| 2017 | 1264 | 500 | € 23.570,- | € 1.959,- |
| 2017 | 4913 | 1432 | € 21.033,- | € 2.165,- |
| 2017 | 4889 | 1409 | € 21.032,- | € 2.171,- |
| 2018 | 5 | 1 | € 25.335,- | € 2.442,- |
| 2018 | 13 | 6 | € 21.250,- | € 1.212,- |
| 2018 | 13 | 6 | € 21.250,- | € 1.212,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 2-ZKN-85 | |||
| HD-009-G | |||
| GX-959-F | |||
| 4-ZNK-28 | |||
| 6-ZGV-17 | |||
| HP-096-X | |||
| GSP-19-F | |||
| SK-059-S | |||
| HD-737-B | |||
| HH-412-L | |||
| HZ-545-G | |||
| JB-063-X | |||
| 2-ZVK-19 | |||
| KGL-57-T | |||
| HJ-731-N | |||
| GH-197-S | |||
| KHP-49-X | |||
| NJ-965-Z | |||
| HK-157-D | |||
| HD-882-F | |||
| 2-ZKN-68 | |||
| HD-052-K | |||
| S-503-LP | |||
| KGN-95-V | |||
| TR-123-R | |||
| 2-ZVK-65 | |||
| KGT-31-Z | |||
| GB-746-S | |||
| JK-490-X | |||
| 6-ZRN-68 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 8-ZRN-21 | 2026-05-28 | |||
| X-064-DB | 2026-05-28 | |||
| KB-433-K | 2026-05-28 | |||
| KL-755-D | 2026-05-28 | |||
| HV-580-D | 2026-05-28 | |||
| GK-952-X | 2026-05-28 | |||
| NX-455-B | 2026-05-28 | |||
| Z-252-LN | 2026-05-27 | |||
| 2-ZKP-45 | 2026-05-27 | |||
| HX-999-H | 2026-05-27 | |||
| HG-601-R | 2026-05-27 | |||
| JZ-022-J | 2026-05-27 | |||
| JJL-19-G | 2026-05-27 | |||
| NT-942-Z | 2026-05-27 | |||
| 7-XDX-50 | 2026-05-27 | |||
| KDX-10-P | 2026-05-27 | |||
| SF-936-P | 2026-05-27 | |||
| 4-ZRH-11 | 2026-05-26 | |||
| K-582-LN | 2026-05-26 | |||
| HX-213-L | 2026-05-26 | |||
| KS-896-X | 2026-05-26 | |||
| JL-284-F | 2026-05-26 | |||
| JLR-63-K | 2026-05-26 | |||
| TF-784-J | 2026-05-26 | |||
| JK-314-X | 2026-05-25 | |||
| P-891-DP | 2026-05-25 | |||
| JLR-20-H | 2026-05-24 | |||
| JZB-56-P | 2026-05-24 | |||
| RR-124-Z | 2026-05-24 | |||
| 5-XHJ-65 | 2026-05-24 |