Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 19.900
€ 2.254,-
Ja, 2015
2014
2026-05-08
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 208 met kenteken 4-ZNX-87 is afkomstig uit het bouwjaar 2014. In april 2015 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De nieuwwaarde van deze Peugeot bedroeg € 19.900. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 110 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1199 cm³, verdeeld over 3 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.6 l/100 km. Met een massa van 1.145 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 17 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 13-12-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 6.400.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1199 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 110 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1145 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1612 kg |
| Lengte | 3,96 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,54 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-08 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2014-08-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2015-04-17 |
| APK vervaldatum | 2026-12-13 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
2 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 208
Geïmporteerd naar Nederland
Na 7 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
20 dagenDe distributieriem kan na verloop van tijd mogelijk scheuren.
In het ergste geval kan dit leiden tot mogelijke schade aan de vacuümpomp. Een beschadigde vacuümpomp kan leiden tot een vermindering of verlies van remondersteuning.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het controleren van de distributieriem, de oliepomp en het updaten van software.
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2014 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 843 |
| Periode | 2014-08-25 - 2019-02-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3156 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 21 |
| Aantal import auto's | 530 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 21 |
| Import percentage | 17% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 14 | 7 | € 19.900,- | € 2.254,- |
| 2014 | 14 | 7 | € 19.900,- | € 2.254,- |
| 2015 | 233 | 36 | € 24.298,- | € 1.967,- |
| 2015 | 480 | 40 | € 22.324,- | € 1.986,- |
| 2015 | 480 | 40 | € 22.324,- | € 1.986,- |
| 2016 | 764 | 131 | € 23.849,- | € 2.079,- |
| 2016 | 988 | 132 | € 22.588,- | € 1.805,- |
| 2016 | 988 | 132 | € 22.588,- | € 1.805,- |
| 2017 | 532 | 96 | € 24.362,- | € 2.126,- |
| 2017 | 863 | 137 | € 22.411,- | € 1.772,- |
| 2017 | 862 | 136 | € 22.417,- | € 1.771,- |
| 2018 | 670 | 247 | € 24.852,- | € 1.803,- |
| 2018 | 807 | 213 | € 22.754,- | € 1.647,- |
| 2018 | 807 | 213 | € 22.754,- | € 1.647,- |
| 2019 | 4 | 1 | € 23.433,- | € 2.341,- |
| 2019 | 3 | 0 | € 23.486,- | € 2.383,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| GS-197-X | |||
| GS-828-D | |||
| HF-185-L | |||
| HH-587-R | |||
| GZ-136-R | |||
| KP-345-S | |||
| GS-349-P | |||
| GL-726-P | |||
| HK-939-T | |||
| GN-889-B | |||
| GZ-975-J | |||
| 4-ZGH-18 | |||
| HD-657-X | |||
| HF-542-Z | |||
| HL-608-T | |||
| HR-088-F | |||
| HF-735-H | |||
| NS-451-N | |||
| GS-199-X | |||
| SN-052-L | |||
| KF-268-J | |||
| JJ-139-B | |||
| KF-517-B | |||
| JD-460-T | |||
| HX-074-N | |||
| JR-957-L | |||
| JZ-044-R | |||
| JL-966-N | |||
| JJ-615-H | |||
| HX-061-N |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| GL-885-K | 2026-05-21 | |||
| JTB-27-V | 2026-05-21 | |||
| G-528-ZR | 2026-05-21 | |||
| P-347-JN | 2026-05-22 | |||
| JZ-540-Z | 2026-05-19 | |||
| J-153-NR | 2026-05-19 | |||
| GT-096-D | 2026-05-17 | |||
| RK-799-T | 2026-05-14 | |||
| HF-481-V | 2026-05-13 | |||
| KD-903-X | 2026-05-13 | |||
| KG-415-R | 2026-05-13 | |||
| HZ-411-L | 2026-05-13 | |||
| GV-886-L | 2026-05-11 | |||
| JV-755-P | 2026-05-11 | |||
| GS-350-P | 2026-05-10 | |||
| SK-449-F | 2026-05-10 | |||
| GLG-72-B | 2026-05-09 | |||
| KV-259-J | 2026-05-09 | |||
| JD-641-L | 2026-05-09 | |||
| SR-117-P | 2026-05-09 | |||
| GL-728-P | 2026-05-08 | |||
| JB-587-V | 2026-05-08 | |||
| RP-389-F | 2026-05-08 | |||
| GX-684-T | 2026-05-07 | |||
| HT-494-R | 2026-05-07 | |||
| NX-056-P | 2026-05-06 | |||
| PV-811-L | 2026-05-06 | |||
| RT-994-L | 2026-05-06 | |||
| NH-622-B | 2026-05-05 | |||
| TD-519-F | 2026-05-05 |