Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 26.290
€ 5.500,-
Nee
2013
2025-06-28
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 208 met kenteken 4-SFN-96 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2013. De nieuwwaarde van deze Peugeot bedroeg € 26.290. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 200 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.9 liter per 100 km. Dankzij 1.235 kg ligt deze auto stevig op de weg. Sinds 330 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 05-04-2027. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 200 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1235 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1650 kg |
| Lengte | 3,96 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,54 m |
| Tenaamstelling | 2025-06-28 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2013-09-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2013-09-20 |
| APK vervaldatum | 2027-04-05 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Peugeot 208 hatchback
|
Nu te koop
26 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2013
€ 8.200 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 8.592 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 208
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
9 maandenHuidige eigenaar
11 maanden6 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2013 | € 8.200,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2013 | 134.912 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2013 | 25 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 745 |
| Periode | 2013-03-14 - 2015-06-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 468 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 85 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 18% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 276 | 46 | € 26.808,- | € 4.566,- |
| 2013 | 276 | 46 | € 26.808,- | € 4.566,- |
| 2014 | 150 | 30 | € 27.208,- | € 4.670,- |
| 2014 | 150 | 30 | € 27.208,- | € 4.670,- |
| 2015 | 42 | 9 | € 27.596,- | € 4.916,- |
| 2015 | 42 | 9 | € 27.596,- | € 4.916,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 7-SNG-30 | 2026-05-21 | |||
| L-165-KK | 2026-05-14 | |||
| 5-SKS-63 | 2026-05-21 | |||
| 8-TZF-19 | 2026-05-11 | |||
| 2-TSF-86 | 2026-05-13 | |||
| PF-520-T | 2026-05-14 | |||
| 4-KLD-18 | 2026-05-13 | |||
| 7-SKH-11 | 2026-05-21 | |||
| 1-STG-38 | 2026-05-15 | |||
| 6-SFK-61 | 2026-05-02 | |||
| 6-KNH-83 | 2026-04-28 | |||
| 2-XTB-11 | 2026-03-28 | |||
| S-208-JR | 2026-04-14 | |||
| 3-XVL-98 | 2026-03-25 | |||
| K-285-GK | 2026-03-08 | |||
| 3-SFV-81 | 2026-03-17 | |||
| XF-900-V | 2026-03-09 | |||
| 3-TKP-45 | 2026-03-09 | |||
| 4-KVR-79 | 2024-10-18 | |||
| TR-747-X | 2025-08-18 | |||
| 1-KKL-81 | 2025-09-22 | |||
| 9-XFR-37 | 2024-06-03 | |||
| 4-KJH-42 | 2026-01-27 | |||
| 9-SKN-49 | 2025-09-07 | |||
| 7-SJR-27 | 2026-01-06 | |||
| 5-XRP-81 | 2025-04-29 | |||
| GJ-538-R | 2025-07-13 | |||
| 5-XJR-67 | 2025-11-22 | |||
| PZ-854-J | 2024-12-27 | |||
| 5-SGV-05 | 2025-03-14 |