Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 8.576,-
Nee
2006
2025-05-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vectra met kenteken 39-SK-GS is afkomstig uit het bouwjaar 2006. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 155 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 2198 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8 l/100 km. Dankzij 1.505 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 380 dagen in bezit. De APK is geldig tot 26-02-2026. Dit voertuig heeft 7 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2198 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 155 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1505 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1980 kg |
| Lengte | 4,64 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2025-05-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-01-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-01-31 |
| APK vervaldatum | 2026-02-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Vectra hatchback
|
Nu te koop
20 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 1.600 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Vectra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
1 jaar3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 1.600,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 291.952 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 944 |
| Periode | 2004-09-03 - 2009-12-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 265 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 9 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 32 | 0 | € 7.208,- | |
| 2004 | 11 | 1 | € 8.027,- | |
| 2004 | 32 | 0 | € 7.208,- | |
| 2005 | 63 | 3 | € 35.557,- | € 8.236,- |
| 2005 | 148 | 1 | € 33.248,- | € 7.922,- |
| 2005 | 148 | 1 | € 33.248,- | € 7.922,- |
| 2006 | 86 | 2 | € 8.846,- | |
| 2006 | 228 | 5 | € 8.055,- | |
| 2006 | 228 | 5 | € 8.055,- | |
| 2007 | 56 | 2 | € 36.364,- | € 8.881,- |
| 2007 | 196 | 2 | € 33.690,- | € 8.084,- |
| 2007 | 196 | 2 | € 33.690,- | € 8.084,- |
| 2008 | 123 | 1 | € 33.295,- | € 7.662,- |
| 2008 | 123 | 1 | € 33.295,- | € 7.662,- |
| 2008 | 44 | 0 | € 35.621,- | € 8.582,- |
| 2009 | 26 | 0 | € 29.793,- | € 6.516,- |
| 2009 | 5 | 1 | € 32.526,- | € 7.089,- |
| 2009 | 26 | 0 | € 29.793,- | € 6.516,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 6.562,- | |
| 2010 | 1 | 0 | € 6.562,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 60-SG-SK | 2026-05-14 | |||
| 28-RP-GJ | 2026-05-16 | |||
| 23-XV-GB | 2026-05-22 | |||
| 15-TD-SJ | 2026-05-20 | |||
| 44-XV-JL | 2026-05-01 | |||
| 15-RG-NT | 2026-05-02 | |||
| 34-ZR-TP | 2026-04-30 | |||
| 33-TS-JR | 2026-04-27 | |||
| 26-TX-LZ | 2026-04-27 | |||
| 35-TH-RR | 2026-04-25 | |||
| 69-GZG-3 | 2026-04-07 | |||
| 61-XN-RN | 2026-04-24 | |||
| 59-GKG-1 | 2026-04-12 | |||
| 75-RD-VF | 2026-03-26 | |||
| 74-RS-VL | 2026-04-10 | |||
| 79-TF-PN | 2026-03-22 | |||
| 09-GTX-3 | 2026-03-17 | |||
| 90-GRS-6 | 2026-03-20 | |||
| 19-TG-FF | 2026-03-11 | |||
| 05-XS-KF | 2022-08-03 | |||
| 53-TF-TL | 2024-02-24 | |||
| 68-TH-JH | 2023-01-14 | |||
| 16-TJ-NK | 2025-08-14 | |||
| 73RNPL | 2020-05-23 | |||
| 57-TH-HH | 2024-04-16 | |||
| 49-ZR-BG | 2025-10-16 | |||
| 58-XS-DD | 2022-05-24 | |||
| 07-RX-KG | 2023-06-26 | |||
| 37-RD-XJ | 2023-01-18 | |||
| 14RHSH | 2020-05-24 |