Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 5.738,-
Nee
2004
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Toyota Avensis met kenteken 39-NT-RX is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 129 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1794 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.2 liter per 100 km. Dankzij 1.345 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig moet over 1031 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1794 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 129 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9.4 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.8 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1395 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1820 kg |
| Lengte | 4,73 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Eerste registratie | 2004-02-20 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2004-02-20 |
| APK vervaldatum | 2023-07-28 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Eerste registratie
Toyota Avensis
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
6 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 3.300,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 190.343 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1577 |
| Periode | 2003-03-31 - 2009-04-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1012 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 31 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 203 | 2 | € 5.615,- | |
| 2003 | 29 | 1 | € 5.880,- | |
| 2003 | 203 | 2 | € 5.615,- | |
| 2004 | 35 | 2 | € 6.480,- | |
| 2004 | 207 | 8 | € 5.882,- | |
| 2004 | 207 | 8 | € 5.882,- | |
| 2005 | 39 | 3 | € 29.214,- | € 6.559,- |
| 2005 | 163 | 6 | € 27.038,- | € 6.252,- |
| 2005 | 163 | 6 | € 27.038,- | € 6.252,- |
| 2006 | 22 | 2 | € 29.551,- | € 7.005,- |
| 2006 | 213 | 5 | € 27.001,- | € 6.296,- |
| 2006 | 213 | 5 | € 27.001,- | € 6.296,- |
| 2007 | 116 | 7 | € 27.841,- | € 6.472,- |
| 2007 | 116 | 6 | € 27.844,- | € 6.469,- |
| 2007 | 23 | 3 | € 30.128,- | € 7.191,- |
| 2008 | 103 | 2 | € 28.061,- | € 6.263,- |
| 2008 | 17 | 1 | € 30.828,- | € 7.285,- |
| 2008 | 103 | 2 | € 28.061,- | € 6.263,- |
| 2009 | 7 | 1 | € 27.036,- | € 5.443,- |
| 2009 | 7 | 1 | € 27.036,- | € 5.443,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 89-NH-TP | 2026-05-12 | |||
| 45-XD-XS | 2026-05-12 | |||
| 07-SX-KL | 2026-05-07 | |||
| 21-LS-NR | 2026-04-30 | |||
| 86-PJ-GR | 2026-04-24 | |||
| 03-NK-BB | 2026-04-22 | |||
| 30-SV-NK | 2026-04-03 | |||
| 38-ZH-NT | 2026-04-01 | |||
| 35-NV-RK | 2026-03-24 | |||
| 77-NS-RN | 2026-03-22 | |||
| 97-ZJ-DR | 2026-03-10 | |||
| 99-LV-RS | 2026-03-01 | |||
| 10-TP-JL | 2026-02-26 | |||
| 67-TT-RP | 2026-02-24 | |||
| 96-PK-TK | 2026-02-02 | |||
| 78-PJ-XR | 2026-01-27 | |||
| 46-PK-JK | 2026-01-27 | |||
| 58-NP-RG | 2025-12-08 | |||
| 15-PD-XD | 2025-09-27 | |||
| 66-PK-RB | 2025-09-23 | |||
| 61-PH-HR | 2025-06-11 | |||
| 43-NP-HJ | 2025-05-22 | |||
| 86-NX-XF | 2025-05-20 | |||
| 30-PS-DK | 2025-02-20 | |||
| 58-NT-RV | 2024-11-27 | |||
| 87-NS-SV | 2024-09-12 | |||
| 55-NR-DH | 2024-08-05 | |||
| 57-NP-TJ | 2024-08-03 | |||
| 28-PT-DV | 2024-05-29 | |||
| 37-PB-DK | 2024-05-24 |