Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.561,-
Nee
2002
2026-02-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroën C3 met kenteken 39-LD-VR is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 109 pk. De motor heeft een inhoud van 1587 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.5 l/100 km. Dankzij 1.138 kg ligt deze auto stevig op de weg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De volgende APK-keuring staat gepland voor 20-07-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1587 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 109 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1205 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1525 kg |
| Lengte | 3,85 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,60 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-11-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-11-30 |
| APK vervaldatum | 2026-07-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Citroën C3 hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.240 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.847 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Citroën C3
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
10 dagenHuidige eigenaar
3 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.240,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 189.527 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 40 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1025 |
| Periode | 2002-02-07 - 2026-05-08 |
| Aantal geregistreerde auto's | 26035 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 657 |
| Aantal import auto's | 2607 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 189 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 452 | 47 | € 3.442,- | |
| 2002 | 2809 | 183 | € 2.978,- | |
| 2002 | 2809 | 183 | € 2.978,- | |
| 2003 | 1468 | 156 | € 17.445,- | € 3.602,- |
| 2003 | 5790 | 475 | € 14.877,- | € 2.939,- |
| 2003 | 5791 | 476 | € 14.877,- | € 2.940,- |
| 2004 | 1137 | 99 | € 3.631,- | |
| 2004 | 4430 | 399 | € 15.657,- | € 3.076,- |
| 2004 | 4430 | 399 | € 15.657,- | € 3.076,- |
| 2005 | 720 | 70 | € 18.722,- | € 3.990,- |
| 2005 | 3309 | 270 | € 16.379,- | € 3.343,- |
| 2005 | 3309 | 270 | € 16.379,- | € 3.343,- |
| 2006 | 2863 | 283 | € 17.114,- | € 3.440,- |
| 2006 | 2863 | 283 | € 17.114,- | € 3.440,- |
| 2006 | 802 | 74 | € 20.390,- | € 4.372,- |
| 2007 | 2103 | 260 | € 17.182,- | € 3.351,- |
| 2007 | 2103 | 260 | € 17.182,- | € 3.351,- |
| 2007 | 476 | 46 | € 20.538,- | € 4.453,- |
| 2008 | 1931 | 251 | € 16.429,- | € 3.039,- |
| 2008 | 1930 | 250 | € 16.429,- | € 3.039,- |
| 2008 | 488 | 77 | € 20.364,- | € 4.337,- |
| 2009 | 1295 | 267 | € 16.469,- | € 2.832,- |
| 2009 | 1295 | 267 | € 16.469,- | € 2.832,- |
| 2009 | 210 | 37 | € 20.699,- | € 4.271,- |
| 2010 | 11 | 1 | € 20.991,- | € 3.963,- |
| 2010 | 296 | 27 | € 13.855,- | € 2.331,- |
| 2010 | 296 | 27 | € 13.855,- | € 2.331,- |
| 2011 | 5 | 1 | € 12.708,- | € 2.262,- |
| 2011 | 5 | 1 | € 12.708,- | € 2.262,- |
| 2014 | 1 | 0 | ||
| 2014 | 1 | 0 | ||
| 2024 | 206 | 24 | € 24.120,- | € 5.959,- |
| 2024 | 202 | 20 | € 24.110,- | € 6.049,- |
| 2025 | 925 | 166 | € 25.182,- | € 6.289,- |
| 2025 | 852 | 96 | € 25.223,- | € 6.640,- |
| 2026 | 71 | 0 | € 25.489,- | € 7.481,- |
| 2026 | 6 | 0 | € 25.604,- | € 7.674,- |
| 2026 | 47 | 0 | € 25.255,- | € 7.375,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 86-LZ-BX | |||
| 91-PJ-GF | |||
| 92-NS-FZ | |||
| 70-LN-TF | |||
| 98-JP-DZ | |||
| 72-NR-NF | |||
| 73-NK-NN | |||
| 02-NJ-PZ | |||
| 71-LZ-PN | |||
| 58-NF-GB | |||
| 10-LG-SF | |||
| 93-NJ-LB | |||
| 78-PJ-ZH | |||
| 84-LT-KG | |||
| 68-NB-RR | |||
| 53-NN-JT | |||
| 83-PK-PR | |||
| 33-NG-TS | |||
| 31-RL-GL | |||
| 36-RND-5 | |||
| 04-LP-TD | |||
| 49-LX-VX | |||
| 98-PT-GG | |||
| 51-NJ-XK | |||
| 79-PZ-BH | |||
| 80-PV-SV | |||
| 86-NT-ND | |||
| 18-NB-ZR | |||
| 68-PK-XZ | |||
| 59-NP-PG |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 92-JZ-JR | 2026-05-22 | |||
| 89-NT-FV | 2026-05-23 | |||
| 47-ND-TP | 2026-05-21 | |||
| 46-JZ-TD | 2026-05-20 | |||
| 92-HPF-2 | 2026-05-24 | |||
| 40-TR-JF | 2026-05-22 | |||
| 32-TF-HG | 2026-05-21 | |||
| 12-LD-DT | 2026-05-22 | |||
| 05-SR-TN | 2026-05-23 | |||
| 85-ZP-RF | 2026-05-24 | |||
| 94-RF-HK | 2026-05-18 | |||
| 80-RJ-TZ | 2026-05-20 | |||
| 93-SN-JB | 2026-05-19 | |||
| 89-LK-RF | 2026-05-21 | |||
| 80-RN-BV | 2026-05-19 | |||
| 42-TR-NN | 2026-05-23 | |||
| 22-RS-XG | 2026-05-21 | |||
| 43-GBK-3 | 2026-05-21 | |||
| 56-PR-KF | 2026-05-19 | |||
| 32-ZK-HN | 2026-05-21 | |||
| 16-TJ-ZH | 2026-05-17 | |||
| 52-SR-SF | 2026-05-16 | |||
| 92-RD-ZD | 2026-05-19 | |||
| 76-RH-VS | 2026-05-15 | |||
| 04-ZP-SN | 2026-05-19 | |||
| 49-RR-LT | 2026-05-15 | |||
| 80-GKS-5 | 2026-05-24 | |||
| 46-PX-TT | 2026-05-21 | |||
| 38-SK-DS | 2026-05-14 | |||
| 71-XL-GJ | 2026-05-23 |