Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 8.342,-
Nee
2009
2025-02-08
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane Cabriolet met kenteken 39-HJN-8 is op kenteken gezet in 2009. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 135 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1998 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.2 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.465 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 470 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 27-02-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 135 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1590 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1845 kg |
| Lengte | 4,36 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,40 m |
| Wielbasis | 2,52 m |
| Tenaamstelling | 2025-02-08 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-01-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-01-03 |
| APK vervaldatum | 2027-02-27 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 1.837 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Mégane Cabriolet
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 3 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 1.837,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 248.645 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 904 |
| Periode | 2003-09-29 - 2010-05-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 990 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 153 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 15% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 30 | 8 | € 7.365,- | |
| 2003 | 30 | 8 | € 7.365,- | |
| 2004 | 210 | 51 | € 7.891,- | |
| 2004 | 158 | 31 | € 7.987,- | |
| 2004 | 210 | 51 | € 7.891,- | |
| 2005 | 69 | 8 | € 36.175,- | € 8.274,- |
| 2005 | 65 | 25 | € 34.805,- | € 7.344,- |
| 2005 | 65 | 25 | € 34.805,- | € 7.344,- |
| 2006 | 106 | 12 | € 32.585,- | € 8.855,- |
| 2006 | 219 | 38 | € 35.132,- | € 7.792,- |
| 2006 | 219 | 38 | € 35.132,- | € 7.792,- |
| 2007 | 95 | 7 | € 38.825,- | € 8.957,- |
| 2007 | 220 | 17 | € 36.858,- | € 8.152,- |
| 2007 | 220 | 17 | € 36.858,- | € 8.152,- |
| 2008 | 168 | 14 | € 34.270,- | € 7.916,- |
| 2008 | 168 | 14 | € 34.270,- | € 7.916,- |
| 2008 | 45 | 2 | € 36.205,- | € 8.699,- |
| 2009 | 77 | 0 | € 7.847,- | |
| 2009 | 17 | 0 | € 8.592,- | |
| 2009 | 77 | 0 | € 7.847,- | |
| 2010 | 1 | 0 | € 34.750,- | € 8.810,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 34.750,- | € 8.810,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 57-HKJ-4 | |||
| 17-RN-TF | |||
| 74-ZG-VV | |||
| 24-NL-RL | |||
| 03-XG-LR | |||
| 70-HXH-1 | |||
| 43-NX-LF | |||
| 51-RZ-BX | |||
| 19-RGB-7 | |||
| 64-TK-BL | |||
| 73-XX-HP | |||
| 06-TJ-PN | |||
| 89-SK-HR | |||
| 28-XF-RH | |||
| 73-PT-FD | |||
| 99-JSH-5 | |||
| 51-NT-FN | |||
| 35-JLF-4 | |||
| 44-SJ-XB | |||
| 13-PH-BX | |||
| 86-ZJ-SN | |||
| 14-NX-HN | |||
| 87-KFF-4 | |||
| 91-SZ-TZ | |||
| 97-SZ-RB | |||
| 34-NZ-ZX | |||
| 17-XF-ZS | |||
| 92-PL-BG | |||
| 88-TH-FN | |||
| 04-GPR-5 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 29-PR-NL | 2026-05-20 | |||
| 24-XK-FJ | 2026-05-13 | |||
| 50-XJ-RN | 2026-05-15 | |||
| 81-PD-PZ | 2026-05-13 | |||
| 28-TD-SV | 2026-05-11 | |||
| 37-GLP-5 | 2026-05-11 | |||
| 86-TK-NF | 2026-05-18 | |||
| 51-SX-HJ | 2026-05-09 | |||
| 8-XGT-46 | 2026-05-08 | |||
| TF-590-J | 2026-05-04 | |||
| 84-SR-RR | 2026-05-06 | |||
| 11-GSH-4 | 2026-04-18 | |||
| 50-RZ-XX | 2026-04-27 | |||
| 94-SN-RX | 2026-04-19 | |||
| 26-NT-LT | 2026-04-21 | |||
| 87-HRJ-2 | 2026-04-18 | |||
| 34-XH-FG | 2026-05-18 | |||
| 01-RD-XX | 2026-04-03 | |||
| 02-XT-HN | 2026-04-05 | |||
| 27-NX-FZ | 2026-04-15 | |||
| 92-GGG-8 | 2026-03-25 | |||
| 96-SR-JP | 2026-03-17 | |||
| 98-RL-TL | 2026-03-23 | |||
| 63-GDH-2 | 2026-03-22 | |||
| 16-HJS-6 | 2026-03-05 | |||
| 34-SK-SX | 2026-03-04 | |||
| 84-XJ-TH | 2026-03-11 | |||
| 76-GVZ-3 | 2026-01-31 | |||
| 12-XG-HS | 2024-11-22 | |||
| 49-XD-HF | 2024-10-01 |