Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.637,-
Nee
2004
2025-12-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat Panda met kenteken 38-PJ-NF is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 60 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1242 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.8 liter per 100 km. Deze auto weegt 935 kg. Dit voertuig is al 159 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 09-12-2026. Dit voertuig heeft 6 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1242 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1000 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1305 kg |
| Lengte | 3,54 m |
| Breedte | 1,59 m |
| Hoogte | 1,58 m |
| Wielbasis | 2,30 m |
| Tenaamstelling | 2025-12-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-08-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-08-11 |
| APK vervaldatum | 2026-12-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Fiat Panda hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.749 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Fiat Panda
Eigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
20 dagenEigenaar wijziging
28 dagenHuidige eigenaar
5 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De afdichting van de elektronische ABS-regeleenheid dicht niet voldoende af. Hierdoor kan er water en zout in de ABS-regeleenheid binnendringen.
Kortsluiting met kans op brand.
De distributeur roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd om een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal de ABS-regeleenheid vervangen en een extra afdichting en afdekkap monteren.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 179.539 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 195 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1119 |
| Periode | 2003-08-26 - 2010-05-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 21553 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 623 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 682 | 41 | € 1.700,- | |
| 2003 | 682 | 41 | € 1.700,- | |
| 2004 | 6498 | 141 | € 1.907,- | |
| 2004 | 6498 | 141 | € 1.907,- | |
| 2005 | 3785 | 116 | € 11.890,- | € 1.968,- |
| 2005 | 3785 | 116 | € 11.890,- | € 1.968,- |
| 2006 | 1700 | 72 | € 10.165,- | € 1.523,- |
| 2006 | 1700 | 72 | € 10.165,- | € 1.523,- |
| 2007 | 3982 | 55 | € 9.948,- | € 1.693,- |
| 2007 | 3982 | 55 | € 9.948,- | € 1.693,- |
| 2008 | 4574 | 76 | € 10.545,- | € 1.683,- |
| 2008 | 4574 | 76 | € 10.545,- | € 1.683,- |
| 2009 | 329 | 121 | € 10.369,- | € 1.127,- |
| 2009 | 329 | 121 | € 10.369,- | € 1.127,- |
| 2010 | 3 | 1 | € 7.996,- | € 576,- |
| 2010 | 3 | 1 | € 7.996,- | € 576,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 84-NS-ZN | |||
| 15-PD-NN | |||
| 66-PB-KR | |||
| 17PGZZ | |||
| 62-NL-LL | |||
| 02-NR-LF | |||
| 72-NN-GG | |||
| 39-NZ-SV | |||
| 89-PG-JR | |||
| 91-PF-RF | |||
| 48-NZ-RH | |||
| 83-RV-PT | |||
| 79-PT-RH | |||
| 40-NP-FZ | |||
| 99-PK-RS | |||
| 60-NV-LN | |||
| 37-PD-LH | |||
| 61-NT-ZN | |||
| 49-RF-XR | |||
| 52-RG-HK | |||
| 42-RH-ZX | |||
| 57-ZB-JG | |||
| 10-TX-PR | |||
| 60-NX-SX | |||
| 28-XG-SJ | |||
| 91-XH-KB | |||
| 89-RX-PT | |||
| 81-XS-VP | |||
| 58-RN-HP | |||
| 79-NX-SX |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 64-GZL-2 | 2026-05-22 | |||
| 29-NV-BX | 2026-05-20 | |||
| 49-ZR-JF | 2026-05-22 | |||
| 08-PH-PN | 2026-05-21 | |||
| 89-NS-PZ | 2026-05-19 | |||
| 19-RX-PV | 2026-05-18 | |||
| 64-ZH-DR | 2026-05-21 | |||
| 57-NS-LX | 2026-05-20 | |||
| 05-XB-BJ | 2026-05-19 | |||
| 71-SB-BR | 2026-05-17 | |||
| 32-RB-VX | 2026-05-18 | |||
| 16-RJ-FT | 2026-05-19 | |||
| 70-PG-BL | 2026-05-22 | |||
| 47-TT-JT | 2026-05-19 | |||
| 57-ZH-DR | 2026-05-22 | |||
| 85-TF-TT | 2026-05-22 | |||
| 71-RV-ZK | 2026-05-16 | |||
| 30-SF-GH | 2026-05-22 | |||
| 38-XH-KB | 2026-05-22 | |||
| 83-SF-DN | 2026-05-18 | |||
| 37-TJ-HJ | 2026-05-15 | |||
| 93-TR-HK | 2026-05-17 | |||
| 41-ZL-JD | 2026-05-17 | |||
| 97-PD-VR | 2026-05-16 | |||
| 36-NR-ZT | 2026-05-22 | |||
| 47-TK-HS | 2026-05-22 | |||
| 05-XB-JH | 2026-05-20 | |||
| 86-NF-XH | 2026-05-22 | |||
| 75-GHJ-2 | 2026-05-22 | |||
| 11-NR-NH | 2026-05-21 |