Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo S80 met kenteken 38-LP-SV is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 170 pk. De motor heeft een inhoud van 2435 cm³, verdeeld over 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.8 liter per 100 km. Met een massa van 1.623 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig moet over 1139 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 170 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 13.9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1623 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2040 kg |
| Lengte | 4,85 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,79 m |
| Eerste registratie | 2003-03-28 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2003-03-28 |
| APK vervaldatum | 2023-04-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo S80 sedan
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 2.131 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo S80
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
11 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 2.131,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 248.391 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1220 |
| Periode | 1999-01-07 - 2008-02-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1241 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 27 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 95 | 2 | € 10.090,- | |
| 1999 | 224 | 6 | € 10.985,- | |
| 1999 | 95 | 2 | € 10.090,- | |
| 2000 | 243 | 8 | € 11.022,- | |
| 2000 | 96 | 3 | € 10.130,- | |
| 2000 | 96 | 3 | € 10.130,- | |
| 2001 | 31 | 1 | € 10.424,- | |
| 2001 | 31 | 1 | € 10.424,- | |
| 2001 | 164 | 1 | € 11.236,- | |
| 2002 | 22 | 1 | € 10.304,- | |
| 2002 | 150 | 2 | € 11.095,- | |
| 2002 | 22 | 1 | € 10.304,- | |
| 2003 | 23 | 1 | € 11.098,- | |
| 2003 | 161 | 1 | € 11.284,- | |
| 2003 | 23 | 1 | € 11.098,- | |
| 2004 | 137 | 4 | € 11.787,- | |
| 2004 | 18 | 2 | € 11.128,- | |
| 2004 | 18 | 2 | € 11.128,- | |
| 2005 | 129 | 3 | € 51.292,- | € 12.900,- |
| 2005 | 17 | 2 | € 48.437,- | € 11.837,- |
| 2005 | 17 | 2 | € 48.437,- | € 11.837,- |
| 2006 | 30 | 1 | € 53.613,- | € 13.572,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 53.629,- | € 13.706,- |
| 2008 | 2 | 1 | € 11.728,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 26-GF-VL | |||
| 52-LX-VR | |||
| XR-NB-60 | |||
| 17-RP-TT | |||
| 85-JD-XZ | |||
| 68-HFN-2 | |||
| 15-PR-DP | |||
| 37-LT-PD | |||
| 46-FV-SG | |||
| 87-LX-GT | |||
| 42-SV-KL | |||
| 93-NG-JG | |||
| 77-JF-GV | |||
| 51-FB-BT | |||
| 94-PF-JN | |||
| 45-LH-TS | |||
| 72-TR-FP | |||
| 21-FD-NG | |||
| XP-LD-65 | |||
| XZ-TB-13 | |||
| 95-SB-TX | |||
| 73-JD-BD | |||
| 53-PB-GT | |||
| 27-HP-SV | |||
| 75-FG-TJ | |||
| 06-PP-DN | |||
| 23-LD-KN | |||
| 70-JR-RJ | |||
| 60-GG-KS | |||
| 16-GF-XV |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 67-PV-VR | 2026-05-19 | |||
| 27-JL-XH | 2026-04-27 | |||
| 39-NH-BB | 2026-04-10 | |||
| XT-SP-63 | 2026-05-18 | |||
| 80-PT-KJ | 2026-04-20 | |||
| 22-HH-HB | 2026-05-05 | |||
| 26-SK-TB | 2026-05-02 | |||
| 95-JL-DR | 2026-04-18 | |||
| XZ-BF-11 | 2026-04-15 | |||
| 88-DB-RB | 2026-04-15 | |||
| XX-RS-11 | 2026-04-13 | |||
| 70-DF-KL | 2026-04-07 | |||
| 20-JK-XD | 2026-05-01 | |||
| 35-LN-HD | 2026-04-02 | |||
| 23-PD-XT | 2026-03-30 | |||
| 60-PP-HJ | 2026-03-22 | |||
| 33-FG-HG | 2026-03-30 | |||
| 87-RZ-JN | 2026-04-18 | |||
| 39-LV-HT | 2026-03-22 | |||
| 59-RF-DB | 2026-03-22 | |||
| 26-JN-NL | 2026-03-15 | |||
| 06-NG-TN | 2026-03-06 | |||
| 95-FB-HK | 2026-03-03 | |||
| 28-RT-RG | 2026-03-01 | |||
| 69-HH-XV | 2020-06-24 | |||
| 22-LX-JS | 2025-04-13 | |||
| 21-RF-JS | 2022-05-14 | |||
| 50NTFR | 2020-08-26 | |||
| 06-JH-XK | 2023-08-29 | |||
| 35-LL-XB | 2023-10-09 |