Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.742,-
Nee
2002
2026-05-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf met kenteken 38-HZ-NH is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 75 pk. De motor heeft een inhoud van 1390 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.8 liter per 100 km. Met een massa van 1.204 kg is deze auto solide gebouwd. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 08-05-2027. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1380 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1710 kg |
| Lengte | 4,26 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,50 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-01-18 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-01-18 |
| APK vervaldatum | 2027-05-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Golf hatchback
|
Nu te koop
22 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.400 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.600 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Golf
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
10 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.400,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 191.386 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1079 |
| Periode | 2000-05-17 - 2004-02-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2984 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 64 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 828 | 12 | € 3.720,- | |
| 2000 | 828 | 12 | € 3.720,- | |
| 2001 | 1658 | 39 | € 3.686,- | |
| 2001 | 1658 | 39 | € 3.686,- | |
| 2002 | 481 | 11 | € 3.767,- | |
| 2002 | 481 | 11 | € 3.767,- | |
| 2003 | 14 | 1 | € 3.858,- | |
| 2003 | 14 | 1 | € 3.858,- | |
| 2004 | 3 | 1 | € 4.003,- | |
| 2004 | 3 | 1 | € 4.003,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 71-JT-DG | 2026-05-22 | |||
| 70-HK-BR | 2026-05-18 | |||
| 53-GH-BP | 2026-05-14 | |||
| 85-HT-KF | 2026-05-13 | |||
| 58-GB-NK | 2026-05-19 | |||
| 36-HX-BZ | 2026-05-19 | |||
| 68-HB-GN | 2026-05-08 | |||
| 26-HR-JL | 2026-05-02 | |||
| 19-FR-KB | 2026-05-10 | |||
| 05-HX-BD | 2026-04-23 | |||
| 72-JK-BZ | 2026-04-29 | |||
| 29-GL-PD | 2026-04-27 | |||
| 19-HT-JD | 2026-04-23 | |||
| 63-HL-PJ | 2026-04-14 | |||
| 36-FV-JG | 2026-04-15 | |||
| 26-JT-RH | 2026-05-13 | |||
| 89-HV-FK | 2026-05-15 | |||
| 86-JB-DT | 2026-03-30 | |||
| 60-HH-LS | 2026-03-25 | |||
| 89-HS-KX | 2026-03-24 | |||
| 99-GL-GG | 2026-03-22 | |||
| 03-HT-DH | 2026-03-23 | |||
| 37-HP-BT | 2026-03-16 | |||
| 87-HB-BH | 2026-04-23 | |||
| 16-HB-BL | 2026-03-14 | |||
| 47-JK-FJ | 2026-03-13 | |||
| 41-GZ-HJ | 2026-04-12 | |||
| 86-FZ-GN | 2026-03-23 | |||
| 99-HH-GR | 2026-03-05 | |||
| 87-GL-LT | 2026-03-08 |