Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vectra met kenteken 38-GZ-ZZ is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 125 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1796 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.6 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.345 kg. Dit voertuig moet over 1437 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1796 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 125 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 10.7 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.8 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1345 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1830 kg |
| Lengte | 4,50 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Eerste registratie | 2001-05-10 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2001-05-10 |
| APK vervaldatum | 2022-06-17 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Vectra sedan
|
Nu te koop
2 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 2.000 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.000 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Opel Vectra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 2.000,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 199.478 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1407 |
| Periode | 2000-09-08 - 2002-09-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 263 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 7 | 0 | € 5.396,- | |
| 2000 | 31 | 0 | € 5.029,- | |
| 2000 | 31 | 0 | € 5.029,- | |
| 2001 | 46 | 1 | € 5.583,- | |
| 2001 | 182 | 0 | € 5.149,- | |
| 2001 | 182 | 0 | € 5.149,- | |
| 2002 | 3 | 0 | € 5.532,- | |
| 2002 | 50 | 0 | € 5.053,- | |
| 2002 | 50 | 0 | € 5.053,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 67-GX-XV | 2026-04-02 | |||
| 07-JF-NG | 2026-04-12 | |||
| 17HKSR | 2020-12-24 | |||
| 86-HR-RF | 2020-06-11 | |||
| 36-HT-SJ | 2020-05-14 | |||
| 33-HD-DG | 2023-05-25 | |||
| 92-HT-HS | 2023-04-17 | |||
| 72GXXV | 2020-07-11 | |||
| 05-HJ-ZJ | 2023-06-19 | |||
| 34-HK-RN | 2025-07-26 | |||
| 35-HZ-KP | 2021-06-09 | |||
| 90-GL-VP | 2020-09-11 | |||
| 57-JB-HP | 2024-02-18 | |||
| 40-HH-BH | 2021-03-15 | |||
| 97GJFS | 2020-10-23 | |||
| 08HLSZ | 2020-09-10 | |||
| 36-HP-XR | 2022-03-14 | |||
| 24-GD-NN | 2020-11-23 | |||
| 17-GH-JG | 2024-08-01 | |||
| 87-GZ-XH | 2022-11-15 | |||
| 08-HD-DG | 2021-10-28 | |||
| 95-JD-TX | 2021-11-27 | |||
| 55GTGR | 2020-07-08 | |||
| 26-HD-LN | 2024-03-01 | |||
| 65-JB-DL | 2023-01-29 | |||
| 03GGLG | 2020-10-03 | |||
| 02HPNK | 2020-10-08 | |||
| 87-GL-DR | 2020-05-26 | |||
| 27-HD-LN | 2021-09-16 | |||
| 44HRVK | 2020-09-21 |