Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.227,-
Nee
2000
2026-05-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Suzuki Wagon R+ met kenteken 38-FN-SX is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2000. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 76 pk. Dit model beschikt over een 1298 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.1 l/100 km. Met 985 kg behoort deze auto tot de lichtere klasse. Sinds 19 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 25-09-2026. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1298 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 76 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 6.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1055 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1355 kg |
| Lengte | 3,61 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,70 m |
| Wielbasis | 2,36 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-05-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-05-04 |
| APK vervaldatum | 2026-09-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Suzuki Wagon R+ stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 824 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Suzuki Wagon R+
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
29 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
19 dagenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 824,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 207.393 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 23 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1126 |
| Periode | 1998-11-13 - 2004-01-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 6239 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 186 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 11 | 1 | € 1.932,- | |
| 1997 | 11 | 1 | € 1.932,- | |
| 1998 | 355 | 7 | € 1.924,- | |
| 1998 | 1 | 0 | € 1.609,- | |
| 1998 | 355 | 7 | € 1.924,- | |
| 1999 | 17 | 1 | € 1.925,- | |
| 1999 | 42 | 6 | € 1.574,- | |
| 1999 | 17 | 1 | € 1.925,- | |
| 2000 | 455 | 21 | € 2.477,- | |
| 2000 | 1397 | 39 | € 2.089,- | |
| 2000 | 1 | 0 | € 2.428,- | |
| 2001 | 1058 | 37 | € 2.393,- | |
| 2001 | 2284 | 72 | € 1.954,- | |
| 2001 | 2284 | 72 | € 1.954,- | |
| 2002 | 2136 | 62 | € 2.057,- | |
| 2002 | 2136 | 62 | € 2.057,- | |
| 2002 | 803 | 37 | € 2.326,- | |
| 2003 | 378 | 7 | € 2.194,- | |
| 2003 | 5 | 0 | € 2.294,- | |
| 2003 | 378 | 7 | € 2.194,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 2.326,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 2.326,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| TL-486-D | |||
| 16-FS-TJ | |||
| 29-LL-SV | |||
| 87-JZ-LL | |||
| 97-JR-BV | |||
| 58-GV-XD | |||
| 57-HB-RX | |||
| 87-HH-SJ | |||
| 46-HD-XT | |||
| 32-JH-NB | |||
| 37-GG-JG | |||
| 66-SG-JX | |||
| 14-JK-BT | |||
| 77-LD-GZ | |||
| 26-FX-SL | |||
| 41-FP-JH | |||
| 07-FP-ND | |||
| 55-HR-BP | |||
| 01-GF-SJ | |||
| 54-NB-XF | |||
| 37-HD-PT | |||
| 64-HK-FR | |||
| 66-LF-LJ | |||
| 14-HB-TX | |||
| 80-FS-LT | |||
| 41-GP-LB | |||
| 01-GD-XH | |||
| 25-GF-VB | |||
| 57-GS-DD | |||
| 11-JJ-GS |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 51-LH-TB | 2026-05-25 | |||
| 71-FP-SH | 2026-05-23 | |||
| 05-GS-PX | 2026-05-27 | |||
| 77-JD-ZS | 2026-05-23 | |||
| 40-HF-NF | 2026-05-24 | |||
| 76-NJ-HG | 2026-05-13 | |||
| 21-HN-GS | 2026-05-16 | |||
| 21-GD-NT | 2026-05-19 | |||
| 07-FZ-PD | 2026-05-17 | |||
| 31-HT-TD | 2026-05-21 | |||
| 78-LK-RT | 2026-05-08 | |||
| 52-JN-LS | 2026-05-20 | |||
| 76-GG-LN | 2026-05-08 | |||
| 55-GP-SK | 2026-05-05 | |||
| 04-JD-LH | 2026-05-07 | |||
| 33-JB-DS | 2026-05-20 | |||
| 59-GT-JX | 2026-05-05 | |||
| 18-JN-KB | 2026-05-02 | |||
| 44-GS-FN | 2026-05-01 | |||
| 28-GX-VH | 2026-05-02 | |||
| 39-HF-PZ | 2026-05-03 | |||
| 53-JT-SF | 2026-05-04 | |||
| 42-HS-BN | 2026-04-29 | |||
| 31-JS-FG | 2026-04-30 | |||
| 21-GB-JK | 2026-05-01 | |||
| 73-FP-SH | 2026-05-05 | |||
| 51-GX-BX | 2026-05-01 | |||
| 17-JK-BT | 2026-05-23 | |||
| 40-GNH-4 | 2026-05-12 | |||
| 27-HT-LT | 2026-05-18 |